Honza Podzimek gay video

Honza Podzimek gay videoCelá reality show vyvolení jede pěkně dolu z kopce rozhodně to však není gradováním pořadu ale jeho totálním nezvládnutím. Nic na tom nemění fakt, že zjevnou příčinou bude téměř jistě i nízká sledovanost celé této komedie. Naštěstí jak sdělila samotná moderátorka pořadu Vyvolení 2013 Tereza Pergnerová už nikdy se podobná show nebude opakovat a to nejen v České republice, ale dokonce ani ve světě. Sláva buď Bohu na výsosti, chtělo by se zařvat.

Prima svou roli rozhodně nezvládá. Kamery z vily online běží ve čtyřech oknech, někdy je ale problémem vůbec mít zvuk, proto pokud zrovna nestudujete odezírání ze rtů, nebo nejste odborníkem sotva se dozvíte co se tam zrovna honí v éteru. Úkoly, které mnohdy mají ze soutěžících udělat spíše cvičené opice (taky za pět melounů co by chtěli) a v civilním životě jim asi moc štěstí nepřinesou dělají opravdoví profíci. Nicméně úkoly nebo soutěže na stránkách primy nebo facebooku  které mnohdy nejdou ani rozluštit se stávají spíše fenoménem toho co se ví dávno dopředu. Výhru si odnese Vladko. Poslední taková byla na stránkách kde se hlasovalo o citujeme „Který z VyVolených vymyslel nejoriginálnější úkol?“ Samozřejmě televize prima k tomu hlasování nezapomněla přidat i foto jednotlivých úkolů. Bohužel ve formátu, který laik totálně nemohl přečíst. Hlasování tak ubíralo ten správný směr a i když Vladko měl úkol napsaný opravdu nejmenším písmem obdržel celkem 76% hlasů. Druhý v pořadí byl Honza, který obdržel celkem neuvěřitelných 10% hlasů. To se nám to naklikává když nám to pasuje do konceptu soutěže:-P Podstaní je fakt, že reklama zabírala třetinu obrazovky 😀

vyvol1vyvol2vyvol3vyvol4

Osazenstvo vily je i právě proto vybíráno pečlivě se zřetelem na nějakou tu jasnou úchylku nebo odchylku. Homosexuál Vladko, ukazuje světu to, že každý z této sorty je hysterka, kterému není páru. Uječená Eva by si mohla vytvořit duo s uječenou Romanou, a jejich řevem rozbíjet schátralé budovy nebo tovární komíny. Pejskařka Lucka je tak jednoduchá, že k této jednoduchosti nic jednoduše napsat nejde. Ex soutěžící Thomas se dokáže během dvou měsíců odmilovat a zase zamilovat do tří slečen a to samozřejmě bez ohledu na jeho vzhled, je opravdu krásné. Ex Zdenička přespává v autě, ale za několik desítek tisíc si je schopná upravit karoserii svého těla. Ubulená Eva je prostě a jednoduše jenom ubulená protože ji ubližuje celý svět a snad by příště měla změnit barvu vlasů a přemýšlet něž něco udělá. Nadsamec Jafar podle nejnovějších info zřejmě porušil pravilda o mlčenlivosti když si pustil hubu na špacír, že nebyl na castingu. No a nejnovější info? Honzík, ikona vily prý točil filmy pro muže. Co k tomu dodat? tuto informaci přinesl jako první deník super.cz, který zveřejnil i foto oného sličného mladíka v tomto filmu. Honza Podzimek popravdě jako by mu z oka vypadl, ale no posuďte sami. Nám se podařilo získat video ve kterém má údajně Honza Podzimek hrát, podívejte se a suďte. Klikem se dostanete na stránku, na které je video umístěné.

Honza Podzimek prý točil film pro muže – video zde

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Honza Podzimek gay video

 

Co k tomu dodat? Asi nic. Prima se rozhodla udělat rázný konec. Tereza Pergnerová vykopla v živáku Zdenu Reginu, tento týden mají být rovnou dva duely. Tak snad jen popřát Vladkovi, ať si peníze užije a zase za několik let v jiné a lepší reality show.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno