opilý prezident Zeman

opilý prezidentPán prezident se nezdá. Při odemykání korunovačních klenotů se projevil trhanou chůzí a unaveným nepřítomným pohledem. Jak sdělil deník idnes.cz vše bylo zřejmě důsledkem těžkého boje s virózou. Mluvčí  Hradu Hana Burianová prý sdělila, že strávil na lůžku dokonce už tři dny. Při projevu v Poslanecké sněmovně o dva dny dříve však náš prezident působil zdravě a kdo mohl sledovat jeho projev, zajisté mu neunikl jeho smysl pro humor, zejména vůči spícímu Ministru zahraničí Karlu Schwarzenbergovi. V ten den  evidentně viróza ještě nepropukla tak, jak tomu bylo v tomto případě.

Spekuluje se, že pán prezident spíše více požil, ale léky na bolest nebo virózu to zřejmě nebudou. „Za indispozici mohlo velké množství pracovních schůzek, pietních aktů a státnických akcí. V posledních dnech se u pana prezidenta objevila lehká viróza, můžu ubezpečit, že o žádné závažné problémy se nejednalo. I palec je naprosto v pořádku. Co se týče nejbližších spolupracovníků, přesvědčili jsme pana prezidenta, aby ode dneška do neděle zůstal v domácím ošetření a lidově řečeno se vyležel,“ řekla iDNES.cz mluvčí Hradu Hana Burianová. Co se týče palce, jde o poslední případ, kdy měl operovaný palec a nedokázal tak udržet stabilitu.

Podle spekulací může být důvodem prezidentovy čtvrteční malátnosti  i jeho přítomnost na oslavách konce druhé světové války na ruské ambasádě. Kde jinde by v takové kvalitě mohl danou virózu získat 😀 Čím více spekulací, tím nejistější původ virózy. Rozhodně tomu nepřidala svým vyjádřením předsedkyně Sněmovny Miroslava Němcová „Viděla jsem to, co vy. Závěry si udělá každý sám,“ řekla Němcová na dotaz serveruLidovky.cz. „Je to otázka, na kterou po zralé úvaze nehodlám odpovídat. Já si nemyslím, že by měl kdokoli právo hodnotit svého prezidenta,“ dodal pražský primátor Svoboda na dotaz, zda prezident nebyl „společensky unaven“.

Podle serveru tn.cz si až 86% lidí myslí o tom, že prezident byl opilý, pouze 2% věří hypotéze o viróze. Máte i vy pocit, že viróza se projevuje právě takhle? Mimochodem jeden dovětek. Co jsme si zvolili, to máme. Ať už s virózou nebo bez ní.

Velká vlna nevole se strhla i na Oficiálních FB stránkách prezidentského kandidáta Miloše Zemana – Miloš Zeman prezident České republiky i na dalších, kde se během krátké doby napsalo několik stovek komentářů. Jeden z komentujících se ptá ? “ jaký je rozdíl mezi tím, co nám dnes předvedl pan Zeman a tím když někdo bude močit na státní vlajku? Podle mého názoru žádný, snad jenom to, že to druhé je (snad) trestné.“

Ano pravda, mít takovou úctu k nejsvětějším symbolům ČR, je opravdu troufalé. Ale jak jsem psala. Co jste si zvolili to máte.  Pán prezident zřejmě asi zapomína, že je prezidentem Zemanem, nikoliv občanem Zemanem. Podívejte se na video jak vypadal 😀

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Zdroj: idnes.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno