Gelové nehty

 

Upravené, zdravě vypadající a hezké nehty jsou doménou každé ženy. Nyní jsou v módě gelové nehty s různými vzory, barvami a kreacemi. V podstatě záleží jen na fantazii vašeho nehtového salonu nebo na vaší. Možností je nekonečně mnoho, ale nejlepší je jít s dobou. Co letos v zimě frčí? Víte to? A nechcete místo neustálého docházení do salonu a utrácení peněz tvořit tuto parádu raději doma? Nebo hledáte ideální dárek pro svou partnerku? Pak čtěte dále a odpovědi na všechny otázky se brzy dozvíte.

Na zimu jsou ideální tmavší barvy, ale i klasická červená

Červená je stálicí mezi barvami a v módním průmyslu má své neochvějné místo. S červenou prostě nikdy neuděláte chybu. Dalším velkým hitem je v letošní zimě modrá barva, zejména její tmavší varianta. Modré nehty a výrazně modré oční stíny z vás udělají dokonalou krasavici. Chybu neuděláte ani s jinými tmavšími barvami, zelenou, hnědou, šedou. Stále se drží také starorůžová, béžová nebo světle hnědá. Pokud chcete jít skutečně s módou, zapomeňte na špičaté a dlouhé nehty. Nyní se nosí nehtíky hezky do kulata a spíše kratší.

Na domácí úpravu potřebujete speciální vybavení

Pokud chcete mít krásné a upravené nehty a nechcete za modeláž nehtů utrácet velké peníze, nastal možná čas pro pořízení vlastní výbavy. Jestliže s domácí úpravou teprve začínáte, bude pro vás ideální Startovací sada na gelové nehty. Ideálně taková, která obsahuje i UV lampu. Mimo ní v ní najdete i různé gely, leštičku, pilníčky, olejíček, gely a mnoho dalšího. Za skvělou cenu můžete spoustu takových sad koupit na Nehtyprofi.cz.

Pro ženu ten nejlepší dárek

Startovací sada na gelové nehty je také téměř geniální dárek. Co víc by mohlo ženu potěšit, než je možnost upravovat si nehty kdykoliv doma. Díky správné výbavě už nehrozí polámané a neupravené nehty. Jestliže chcete letos partnerku překvapit a nadělit jí pod stromeček nejkrásnější dárek, s touto sadou určitě chybu neuděláte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno