přejídání - obezita

 

Známe to všichni. Boj s nadváhou patří mezi běžné problémy dospělých i dětí. Kde nepomůže upravený jídelníček, sport a pevná vůle, je třeba vyhledat odbornou pomoc. Pokud máte pocit, že nezvládáte svoje kilogramy, raději upřednostněte profesionální péči. Dospělí i děti mají výrazné obtíže s váhou. Rozhodněte se řešit svoje problémy včas a naučte se zdravě jíst a žít.

Lehká večeře a vydatná snídaně – výborný začátek

Nejlepší začátek je pestrá a kaloricky harmonická snídaně. Základem zdravého životního stylu je naučit se rovnoměrně žít. Pokud nesnídáte a doháníte svůj hlad v odpoledních hodinách, nikdy nezhubnete a budete přibírat. To je nejčastější chyby mladých lidí, ale i seniorů a dětí. Nejrizikovější faktor jsou bez pochyby naši nejmenší. Zejména v období puberty prosedí svůj život u počítače, krmí se pizzou, popíjejí energy drinky a nesportují.

Nadopujte se ovocem a zeleninou

Zařaďte do svého jídelníčku více ovoce, zeleniny a tím i vlákniny. Ta pomáhá tělu lépe trávit a fungovat. Nebojte se sníst kopec zeleniny večer a ovoce dopoledne. Nasytí vás a budete se cítit svěží. Odpusťte si fast foody a najeďte na správnou změnu životního stylu. Elegantní řešení nestojí zase tolik úsilí. Více pečiva se semínky, kvalitní šunku, bílé jogurty, kuřecí a krůtí maso, těstovin s tuňákem, pramenitou vodu, ovoce a zeleniny, rýže, luštěnin a máte vyhráno. Vše samozřejmě konzumujte v adekvátním množství.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno