mikrojob.cz

 

Hledáte někoho, kdo Vám napíše článek, vytvoří logo nebo získá fanoušky? Umíte psát, programovat nebo prodávat? Ať je to jedno nebo druhé, pak právě  pro Vás jsme spustili mikrojob.cz, kde můžete nabízet i poptávat mikroslužby.

Bojíte se, že nebudete mít dost poptávek či nabídek? Sice jsme nové online tržiště mikroslužeb, ale 8. 10. 2017 proběhla masivní reklamní kampaň, která zviditelnila naše služby a od té doby zaznamenáváme stále větší nárůst registrací nabízejících i poptávajících.

Jak mikrojob.cz funguje?

Vše pro Vás začíná jednoduchou a rychlou registrací zdarma. Zadáte několik svých údajů, potvrdíte e-mail a ihned můžete zveřejnit své mikrojoby nebo si zadat poptávku na to, co potřebujete vytvořit. Mikrojob.cz je vhodný pro české, ale i slovenské uživatele, které baví jejich tvorba z domova. Oproti jiným poskytovatelům si necháváme provizi pouze 20%. Naše stránky nabízí přehlednou a moderní administraci a v současné době se nachází v beta verzi, přesto jsou veškeré služby dostupné a nic Vám nebrání začít hned teď! Jako prodávající určitě oceníte statistiku prodejů v grafu, kde budou přehledně zpracované veškeré Vaše výdělky. Vyplácení provádíme dvakrát týdně a to již od 500 Kč.

Poptáváte mikroslužby? I pro Vás máme velmi přehledné rozhraní. Mikrojob si můžete snadno vyhledat ihned na úvodní stránce a to pomocí klíčových slov nebo kategorií. Garantujeme Vám pouze ověřené prodejce a spolehlivé reference, prověřujeme totiž každého prodávajícího. Kvalitní mikroslužby u nás seženete již za 100 Kč!

Nabízené mikroslužby

  1. Grafika, zde si můžete nechat vytvořit originální logo, animaci či plakát a ještě mnoho dalšího.
  2. IT a programování využijete, pokud potřebujete vytvořit webové stránky, aplikaci či eshop.
  3. Copywriting Vám nabízí psaní kvalitních článků na Váš web, PR články, které prodají Vaší firmu nebo překlady textů z různých jazyků.
  4. Sociální sítě jsou skvělým způsobem, jak získat více fanoušků nebo pozitivních referencí.
  5. Byznys a podnikání je s námi jednodušší. Poskytujeme právní rady, účetnictví nebo školení.
  6. Marketing je důležitý pro každou firmu. U nás najdete možnosti publikace Vašeho PR článku, emailing, optimalizaci SEO nebo bannerové reklamy.

Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno