ELIFE S5.5

ELIFE S5.5Mobile World Congress — Gionee, přední světový tvůrce a výrobce mobilních zařízení přichází na letošní světový veletrh mobilů s nejtenčím smart telefonem na světě , který má tloušťku pouhých 5,5 mm.

Nejde jen o štíhlý design, i výkon modelu ELIFE S5.5 je nekompromisní. Telefon ELIFE S5.5 disponuje ohromujícím pětipalcovým displejem Full HD Super AMOLED plus, osmijádrovým procesorem s výkonem 1,7GHz, fotoaparátem s rozlišením 13 megapixelů a vůbec prvním 95 stupňovým ultra širokoúhlým 5 megapixelovým čelním fotoaparátem. S 95 stupňů širokým úhlem čelního fotoaparátu je pořizování snímků skupin nebo celé postavy snazší než kdy předtím.

U ultra tenkých telefonů byla vždy hlavním problémem vysoká energetická spotřeba. Baterie modelu ELIFE S5.5 je výkonná, s nejvyšší kapacitou umožňuje dosáhnout hodnoty 2300mAh a po upgradu se její kapacita zvýší až na 2450mAh.

U stánku Gionee je nabízen rovněž vlajkový model společnosti ELIFE E7, který byl představen loni v prosinci. Jako jeden z telefonů s nejlepším fotoaparátem na platformě Android se model ELIFE E7 pyšní dvěma tituly – první výrobek s automatickým zaostřováním zadního fotoaparátu s rozlišením 16MP + čelním fotoaparátem s 8MP a výrobek s procesorem Qualcomm Snapdragon 800 8974AC s frekvencí 2,5GHz. Tento telefon je určen pro amatérské fotografy a má profesionální uživatelské rozhraní se zvláštní aplikací zahrnující různé efekty jako například efektní úpravu portrétů („12 level auto beauty effect)“ a vylepšování snímků (auto make up).

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Kromě dvou produktů řady ELIFE, byl na letošním veletrhu poprvé představen také model střední třídy LTE smart telefon CTRL V5 LTE. Model CTRL V5 LTE na dvě SIM karty má 4,7 palcový QHD displej, zadní 8MP fotoaparát plus 2MP čelní fotoaparát, čtyřjádrový procesor 1,3GHz CPU, 1GB RAM, baterii s kapacitou 1800mAh a tělo s tloušťkou 8mm. Tento přístroj využívá systém Android OS 4.2 Jelly Bean.

O společnosti Gionee

Gionee Communication Equipment Co. Ltd založená v roce 2002 je technicky vyspělá společnost zaměřená na návrhy mobilních zařízení, výzkum a vývoj, výrobu, prodej na mezinárodních trzích a služby v oblasti mobilních internetových aplikací. V současné době společnost Gionee prodává více než 23 milionů přístrojů po celém světě a zaujímá desáté místo na světovém trhu se smart telefony.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Zdroj: TS CTK


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno