pračky se sušičkou test

 

Bydlíte v panelákovém bytě malých rozměrů, nemáte dostatek místa pro sušení prádla anebo se vám prostě nechce vyprané oblečení neustále vytahovat z pračky, věšet na šňůru, čekat až uschne a zase zdlouhavě sbírat? V tom případě se vám bude hodit pračka se sušičkou. Ženy v domácnosti či zaneprázdněné pracující matky tuto vymoženost ocení nejvíce. Sušení prádla a jeho sbírání zabere mnoho času a navíc to není žádná zábavná činnost.

Kombinace dvou pomocníků v akci

Český trh pohltily pračky a sušičky, které zastanou nepříliš oblíbenou domácí práci. Pořídit si sušičku a pračku ve dvou spotřebičích je sice praktické, ale zdaleka ne tak chytré jako koupě kombinovaných produktů. Kombinované modely nemusejí být vždy dokonalé a dokonce mohou dosahovat mnohem horších výsledků, ale musíte vědět, které stojí za to. Pokud máte raději tyto výrobky s horním plněním, máte naději na úspěch. Samozřejmě lze pořídit i modely s bočním plněním. Dva v jednom se pyšní kontinuálními programy jsou symbolem špičkové technologie. Ceny nejlepších praček se sušičkou se pohybují od 40 do 20 tisíc korun.

Na co si dát pozor?

Před koupí chytrého spotřebiče se zamyslete nad několika parametry. Vždy si povšimněte energetických údajů a rozměrů, hlučnosti, kapacity a ceny. Spokojenost souvisí s programy, fáze sušení navazuje na cyklus praní a odložený start. Sušení u kombinovaných modelů nebývá tak efektivní a rovněž je nutné počítat s větším odběrem energie. Horní plnění zaujme větším místem i na šířku a nemusíte se k prádlu ohýbat. Produktů s předním plněním je více a mají i větší výběr funkcí. Takovéto spotřebiče se dají zakomponovat do vestavěných systémů. Pokud toužíte po pračce se sušičkou, nebojte se investovat, jen tak nebudete litovat. Levnější varianty nejsou zdaleka tak výkonné a mají obrovskou spotřebu energií. Srovnání modelů naleznete na internetových stránkách, které nejlepší spotřebiče testovaly.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno