pomůcky
Zdroj: Robert Kneschke / Shutterstock.com

Nezáleží na tom, zda se během výkonu svého povolání pohybujete v okolí silnice, vlastníte firmu ve stavebním oboru nebo „jen“ vyrážíte na nejrůznější inspekční cesty do terénu. V každém případě se neobejdete bez opravdu kvalitního pracovního oblečení, které vás ochrání před všemi nástrahami prostředí

Naštěstí je dnes tento typ sortimentu dostupný ve velmi pestré paletě možností. A to od poctivých montérek s dostatkem kapes až po pracovní rukavice. Oblečení i ochranné pomůcky si tak můžete nakombinovat přesně podle svých potřeb a přání.

Pracujete venku? Nezapomínejte na bezpečnost

Jako první se obvykle díváme na to, zda má právě náš model zesílené lokty či kolena. Ovšem ze všeho nejdůležitější je vždy naše bezpečí, reprezentované v tomto případě reflexními prvky. Nemusí být výrazné na první pohled, ovšem o tom víc je nutné, aby se rozzářily při kontaktu se světlem. Jakýmkoliv.

Pomohou na vaši přítomnost upozornit za šera či za horšího počasí a měly by se nacházet na všech stranách bundy, kalhot, vesty apod. Nikdy totiž nevíte, jakou částí budete k potenciálnímu zdroji nebezpečí natočeni.

Čemu ještě musí oděvy pro stavbu odolat?

Zejména rozmarům počasí. Vítr, déšť, plískanice… nic z toho by jim nemělo vadit. Chtějte tedy materiály, které nepromoknou ani neprofouknou. A samozřejmě se zaměřte i na jejich podšívku, jiná se totiž hodí do teplot bod mrazu a jiná na léto. Ty úplně nejlepší kalhoty či bundy vám pak umožní v případě potřeby odepnout rukávy či nohavice a získat tak ještě větší porci komfortu.

Chtějte i odolné pracovní pomůcky

Nezáleží na tom, zda jsou pro vás stěžejní přilby, brýle nebo pracovní obuv s ocelovou špičkou. Vše si v mnoha variantách vyberete u specialistů na Safework.cz. A k dispozici jsou samozřejmě i pomůcky, jež vás ochrání před viry a prachovými částicemi – tedy respirátory, roušky apod. Seženete tu zkrátka opravdu vše.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno