pracovní postroje

 

Pracujete ve vysokých polohách anebo se věnujete profesionálnímu lezení? Při takovéto činnosti či koníčku určitě myslíte na své bezpečí. Pracovní postroje patří k nutným náležitostem při výkonu ve výškách. Speciální vybavení by mělo zajistit celkové zabezpečení proti pádu při výstupu, sestupu i visu z velké výšky.

Ochrana zaměstnanců

Žádný zaměstnanec pracující ve výškách se neobejde bez slušného zabezpečení proti případnému pádu. Pracovní postroj se postará o jeho ochranu, ale nesmí mu rovněž při výkonu nikterak zavazet a omezovat tak jeho činnost. Klíčové řešení představují úvazky, které se dobře a snadno nasazují. Samotný výkon ve vysokých polohách si žádá klid a precizní provedení. Specialita nemá čas na zbytečnosti při přípravě. Ideální řešení přináší produkty s rychlospojkami. Díky speciálním vychytávkám se pracovník zbytečně neunaví a nevystavuje se stresu.

Úvazky vyráběné z kvalitních materiálů

Není nutné stále zdůrazňovat, jak důležité je použití pracovního postroje při průmyslovém lezení. Činnosti ve vysokých polohách sice vyžadují jistou dávku odvahy, ale je nerozumné a především nebezpečné riskovat sebemenší opravu střechy či budovy bez speciálního zajištění. V České republice si oblíbili výškoví pracovníci, záchranáři, arboristé i odborníci na lanový přístup úvazky SINGING ROCK.

Pohodlí a kvalita pracovních postrojů Petzl

Firmy mohou pro své zaměstnance vybírat pracovní postroje v různých kategoriích. Některé činnosti požadují celotělový úvazek, jinde stačí zachycovací, hrudní či polohovací produkty. Záchranářská dřina se neobejde bez plošinky pro evakuaci či pracovní sedačky a příslušenství. Pokud stojíte před rozhodnutím, jaký pracovní postroj vybrat, věřte vybavení Petzl a Singing Rock. Právě tyto dvě firmy osloví dlouholetou tradicí a kvalitními výrobky pro záchranářskou, horolezeckou, sportovní, průmyslovou i jeskyňářskou činnost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno