kanceláře

 

Cítíte, že už vaše kancelář nejde s dobou, neplní své funkce na 100 %, lidé v ní jsou unavení a málo produktivní? Zkuste zjistit, co by se dalo změnit a vylepšit. Zeptejte se sami sebe, zaměstnanců i návštěvníků, co jim chybí nebo vadí. Mohou to být i docela závažné nedostatky, které neumožňují kvalitní práci. Nudné šedivé prostory kazí pracovní výsledky a pověst firmy.

Jak vypadají moderní kancelářské prostory?

Především je v nich hodně světla (nejlépe denního), které vytváří dobrou psychickou pohodu. Osvědčuje se rozdělení na různé zóny a mikroprostory, které poskytují velký komfort zaměstnancům i klientům – nerušený klid na soustředěnou práci, místo pro skupinovou kreativní práci nebo relaxaci.

Bez čeho se v kanceláři neobejdete?

Moderní kancelářská technika usnadňuje práci a umožňuje snižovat náklady tím, že si spoustu věcí můžete udělat sami a nemusíte si najímat specializované firmy. Dnes už je nezbytné mít kvalitní počítač a tiskárnu. Mezi standardní vybavení patří také kopírka, skener a skartovačka. Pro vytváření tištěných materiálů, manuálů, katalogů a podobně využijete finišer (sešívačku) a laminovačku.

Myslete na zdraví při práci u počítače

kancelářské židlePracovní plocha a kancelářský nábytek by měly být navrženy a vyrobeny s ohledem na zdraví.

Vybírejte proto ergonomické kancelářské židle s opěrkami a k nim vhodný kancelářský stůl. Obojí by mělo jít přizpůsobit tak, aby tělo zaujímalo co nejšetrnější polohu.

Při dlouhodobém nevhodném sezení totiž trpí vaše záda, ruce, nohy, hlava.

Kancelářské potřeby vytvoří originální dojem

sešívačkyDůležité jsou také kancelářské drobnosti, které usnadňují práci – pořadače, stojánky, regály, děrovačky, sešívačky, diáře. Vyrábějí se z různých materiálů v rozmanitých barvách a designech, takže s jejich pomocí můžete vytvořit svůj styl a celkový dojem z kanceláře.

 

To všechno přispívá ke spokojenosti při práci a při jednáních s kolegy a obchodními partnery.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno