potisk plastových karet

 

I když se o slovo hlásí nové technologie, tak plastové kartičky se stále drží na výsluní. Platit už se dá i za pomoci chytrého telefonu, nicméně se pravděpodobně ještě nějakou dobu nemusíme obávat vymizení klasických platebních karet. Už aby se ty vymoženosti naučily taky něco užitečného, došly místo vás pro dítě do školky a vám přinesly šlehačkový dort. No, konec fantazie.

 

Plastové karty dávají velmi širokou možnost použití, jelikož potisk plastových karet je variabilní. Pod tím si totiž nelze představit pouze uplatnění grafiky nebo fotografie. Umíme je potisknout čárovým kódem, opatřit čipem nebo magnetickým proužkem. Takzvané karty s inteligencí dostaly možnost se rozšířit až teprve s rozvojem online terminálů. Věděli jste, že co se týče součástí čipové karty, je na tom v podstatě podobně jako její mnohonásobně větší kolega osobní počítač? Miniaturizace zkrátka vládne. Alespoň v určitých oblastech. Už aby přišlo do módy taky malé poprsí, malé… no, raději nic. Vraťme se ke kartičkám a jejich personalizaci.

S její pomocí můžeme kartu využít jako nosič prakticky libovolné informace, kterou dokážeme navíc i přepisovat. Ať je využijete k identifikaci zaměstnanců nebo jako karty věrnostní či platební. Navíc jsou v současnosti už velmi dobře chráněny proti zneužití.

 

A za jejich výrobou už dnes nemusíte vážit nikterak složitou cestu. Stačí se obrátit na nás. Jmenujeme se 4card a plastové karty nás prostě baví. A bude to s námi bavit i vás. A to zejména díky nízké ceně a rychlému zpracování vašeho přání. Patříme totiž k výrobcům přímým. Což znamená, že svou objednávku můžete mít u sebe už následující pracovní den, případně ještě dříve. To se týká hlavně malých zakázek, které obnášejí menší množství než tisíc kusů. U těch větších nám výroba zabere přibližně dva dny.

 

potisk karetPokud nám dodáte vlastní podklady, zpracujeme je, a navíc máme pro vás takové malé překvapení. Ta totiž všichni milujeme. A tím teď nemyslíme taková podobná prastarému vtípku o tom, jak se po prohlášení, že od teď budete doma tři, dozvíte, že se k vám stěhuje tchyně. Vy totiž výsledek uvidíte nejprve na vzorkové kartě, kterou vám zdarma vyrobíme. Nebude-li se vám líbit, naši grafici nastartují mozkové závity a vymyslí pro vás alternativu. Jak to vypadá, když kreativce políbí Múza, to si můžete prohlédnout třeba v našem portfoliu, případně na Facebooku nebo Instagramu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno