Iveta Bartošová pohřeb

Iveta Bartošová pohřebOdpolední  nebe nad Strašnicemi a Iveta Bartošová se dnes s noblesou rozloučila s lidmi zřejmě tak jak by si to přála. „I nebe pláče“ mluví desítky lidí u Strašnického krematoria. Otázkou však zůstává jestli nebe tím pláčem dává najevo smutek nad odchodem bývalého pop idolu mnoha lidí nebo nad pokleslostí a arogantností samotného hlavního aktéra Josefa Rychtáře.

Ano hlavního aktéra. Ani poslední den totiž hlavní úlohu nehrála ta, která by si to přinejmenším zasloužila. 

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Josef Rychtář tak mediální prostor uhrál jen pro sebe. To čeho chtěl docílil a udělal tak pompézní pohřeb své „milované“ ženy za účasti milionů lidí této zemi a určitě i zahraničí. Stovky novinářů, desítky online přenosů, zprávy v televizích pouze o jeho osobě která do auta nastupuje, vystupuje, ráno si dává kafe…..všechno prvoplánová taktika Josefa Rychtáře, která vyšla. Ivetu bylo totiž možné na posledním rozloučení spatřit pouze z fotografií dávno minulých. Nikdo ze známých osob se pohřbu nezúčastnil, jednak pro averzi vůči Rychtářovi a jednak pro to že je nikdo nepozval, ale Josef Rychtář byl viděn. Splnilo se mu tedy to poslední a největší vystoupení které si přál.

Na pohřeb Ivety Bartošové si přišla za exhibovat  jediná známější  padlá rychlokvaška z populární hudební soutěže Jan Bendig. Otázkou zůstává jestli to bylo opravdu proto že Iveta v něm zanechala stopy nebo jen jakási pohnutka ukázat svého promiskuitního partnera rádoby celebritu Lukáše Rejmona, který se stejně jako Josef Rychtář st. netají svou blahosklonností k mediím. Rozdíl je pouze v tom, že Lukáš Rejmon se snaží udělat kariéru i přes filmy pro pány a dokáže sám o sobě napsat neskutečně pozitivní články co se Rychtářovi staršímu zatím nepovedlo. 

A jak už to tak bývá titulky v tisku neberou ohled na to co je skutečnost. Blízcí se přišli rozloučit s Ivetou…..blízci? Máme snad halucinace nebo jde pouze o nejapný vtip. Blízcí – je tlupa nedokonalých lidí kolem Josefa Rychtáře, který si z posledního rozloučení udělal divadlo? Blízcí jsou haldy postarších lidí, kteří to vzali cestou ze supermarketu ověšení igelitkami se známý logem protože doma nemají nic na práci? Blízcí jsou snad ty stovky novinářů co potřebovali za každou cenu chytnout nějakou super fotku? Blízcí jsou snad exhibicionisté kteří čekali jestli se něco nesemele? To opravdu nejsou. Blízcí a rodina totiž v dobré víře zůstala doma a odmítla se celé komedie zúčastnit. Zpěvačka tak byla pohřbená v kruhu který má od rodiny daleko.

Pohřeb byl skutečně jen pro rodinu, ale byla rodina která se pohřbu zúčastnila opravdovou rodinou nebo jen zástěrkou. Vždyť taková matka Ivety by zastřela celou slávu Josefa Rychtáře, její syn Artur by byl jako první na mušce novinářů a Rychtář by tak z pozadí musel sledovat jak se mu nikdo nevěnuje. I Zdeněk Macura, který se ještě ráno zaobíral myšlenkou bojkotování posledního rozloučení ale nevydržel stav nebýt v televizi a musel si ukrojit krajíc mediální slávy. I Zdeněk Macura stejně jako Josef Rychtář potřeboval být viděn. 

Co bude dál? Jednoduše přesně to co bylo do této doby. Budou se objevovat další lidi, kteří budou komentovat jak Iveta byla na tom zle, budou se postupně objevovat nové a zaručené informace o tom jak Iveta pila, jak si sama sobě škodila. Josef Rychtář i nadále bude těžit svou slávu a poskytovat rozhovory o tom jak je zdrcený z „nenadálého“ odchodu své milované manželky.

Nám nezbývá než doufat, že lidi z jejího okolí mají alespoň trošku špatné spaní, protože tohle musí zaručeně  když ne trápit tak minimálně kousat svědomí mnohé z nich. Co na to například Renáta Musálková? Správkyně fan klubu Ivety, která chodila na všechny její koncerty a jako jedna z mála sama viděla jak na tom Iveta je? Jak se ji teď spí když ví, že všem fanouškům denně lhala o její zdravotním stavu? Co na to Lenka Špilarová která se v minulosti pasovala do role rodinné přítelkyně a pro TV Prima natáčela ty bombastické videa o tom jak je Iveta krásná a úžasná ve chvíli kdy padala ke dnu a bylo zřejmé že vše je jinak? Co k tomu řekne Jan Rychtář, který ač s novým životem do své rodiny ten starý dnes pohřbil a měl k Ivetě hodně blízko? Co na to pán Kočandrle a další kteří si pravděpodobně chtěli uzmout krajíc v podobě minimálně doživotní renty na případných dílech? Jak se na to dívají dnes všichni ti co denně  informovali o jejím zaručeně dobrém stavu. Co na to všichni ti, co její slávu opěvovali u každého videa i když padala na hubu a bylo jasné že se řítí do záhuby a nepomohli? 

359985_pavel-novotny-cropJednu připomínku si rozhodně dnes neodpustím. Celá bulvární obec brala tohle špatné divadlo umírněně a s jakousi pietou, kterou si zpěvačka zaslouží. Celá bulvární obec včetně deníku a televize až na jednu výjimku. Zpropadené extra v čele s muskuloidním Novotným rozhodně nešetřila černým humorem a trapností jemu vlastní. Pieta v jeho podání měla daleko od slušnosti a proto tady na tom místě přísahám, že stejně se pietně budu chovat v den kdy bude on pohřbívat svého otce. Přesně se stejnou rádoby „noblesou“, se stejně nechutným humorem. A hlavně se stejnou myšlenkou v hlavě – „Neřešit lidi, ale vydělat prachy“ budu  přistupovat k němu v tento den, kdy mu rozhodně nebude dobře protože si to zaslouží. Jak napsal na facebooku jeden fanoušek Ivety „Zmrd nemůže být ničím jiným než zmrdem“. Zvedá se mi  žaludek a to se mi nestává často. Všechna čest jeho otci, ale v podstatě se na ten den těším.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Foto: facebook.com

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno