petra janů a velkolepé narozeniny

Zpěvačka s nezaměnitelným hlasem, diva pop music minulosti i současnosti a držitelka několika ocenění Zlatý slavík se dožila krásného životního jubilea.  Své šedesátiny se rozhodla oslavit tak, jak se na hvězdu patří a to koncertem ve vyprodané Lucerně. Společně se svou kapelou Golem excelovala svými hity z dob její rockové slávy , ale i těmi z nedávné minulosti. Po delší době, tak opět vystoupila na veřejnosti a koncert to byl opravdu velkolepý.

 Karel Gott a petra janů

Petra janů a marta KubišováPřes všechny útrapy co ji v minulosti potkali, se Petra chovala statečně a celý její výkon byl na plný plyn. Jako hosty si pozvala Evu Pilarovou a Martu Kubišovou. O velké překavpení jak publika tak samotné Petry, se určitě postaral sám Karel Gott, který bez varování a jakékoliv přípravy vtrhnul na podium v průběhu představení a s kyticí poblahopřál k jejímu životnímu jubileu.

Petra samozřejmě nezapomněla ani na svého manžela Michala Zelenku, který v loni zemřel na zákeřnou rakovinu a poslala mu pozdrav v podobě písničky Vzpomínky. Jak sama sdělila, nebýt jeho, není tady ani ona. Slzy v očích hostů i samotné Petry, se v této chvíli dali lehce rozpoznat na kilometry a dojetí vládlo celým sálem.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Koncert se nesl v  rockovém, modernějším ale taky současném duchu, kdy zazpívala jak šlágry muzikálu,  tak chuťovky v Petra Janů a Eva Pilarovápodobě megahitů a nezapomenutelných písní.

Petra Janů i přes svůj věk, opět dokázala, že její zpěv je na stejné, ne li lepší úrovni a vypadala opravdu o nejméně 20 let mladší.

Příjemné a emocemi nabité představení, kterého jsem byla součástí, mi celý den zpříjemnilo a uvolnilo jak myšlenky, tak tělo.

Natřískaná Lucerna, mohutný aplaus publika ve stoje, to je ten nejmenší, co jsme mohli dát z naší strany jako dárek k jejím narozeninám.  Petro Janů dovolte nám popřát i takto všechno nejlepší k narozeninám a poděkovat za opravdu velký umělecký zážitek.

[hana-code-insert name=’etarget‘ /]

Zdroje: Facebook.com, volně dostupné zdroje

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno