jak pečovat o vlasy

 

Před zrcadlem se projeví všechny ženské nedostatky. Úprava účesu vyžaduje energii, základní znalost péče o vlasy i nápaditost. V neposlední řadě je vhodné užití kvalitní vlasové kosmetiky. Dodržování správných postupů při úpravě účesu připraví dokonalý výsledek.

Ženy mají tendenci dělat časté chyby a potom pláčou nad svým zjevem. Zrcadlo je neúnavným zdrojem pravdy.

Chyby s úpravou vlasů se opakují

Někdy nevypadají vlasy zrovna moc stylově. Jsou naprosto neforemné, zplihlé a nezdravé. Dělají si hlavně, co chtějí, nemají objem a s leskem se ani neviděly. Někdy si za ponurý vzhled vlasů mohou dámy samy. Připadají si nepřitažlivé a obyčejné. To tkví v pravidlu změny, protože změna je život. Ve stále stejném účesu se necítí nikdo dobře. Někdy stačí jen zkrátit ofinu, vlasy přebarvit a prostříhat.

Dej na své pocity a módní hity dohromady

Na změnu není nikdy pozdě, třeba i tu radikální. Ženy by měly zjistit, jak skutečně vypadají. Rada odborníka anebo dobré kamarádky či kamaráda, osvětlí celou situaci. Většinou je méně více a ženám vyhovuje kratší střih před delšími vlasy. Už dávno není pravdou, že ženy s krátkými vlasy nejsou tolik sexy.

Dámy by se měly spojit se svým typem vlasů a nikterak ho neměnit, příroda je mocná čarodějka. Vše je věc vkusu, proto jsou na světě ženy s kudrnatými či rovnými vlasy.

Extravagance není pro každou ženu

Módní nebe kadeřníků jede na plné obrátky. Nevyzpytatelné extrémy se mohou ženám vymstít. Snad nejdůležitější je pečlivá ochrana, stříhání a kosmetika. Také zběsilé fénování a užití žehličky vlasům neprospívá. Vlasy potřebují dostatek hydratace, pitný režim se musí dodržovat. Ženy se rády předvádějí. Inspirace typem tváře doladí pěkný účes. Dámy si rády kupují oblečení a pořizují účesy, které jsou sice moderní, ale jim vůbec nesluší. Tato rada je snad nejcennější. Neztratit zdravý rozum.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno