kosmetika z mrtvého moře

péče o pokožkuSpeciálně v zimním období je třeba starat se víc než kdy jindy o vaši pokožku. Letošní zima sice zatím není příliš mrazivá, přesto však se teploty venku pohybují kolem nuly. Vaše pokožka tak prochází několikrát denně teplotními šoky. To jí samozřejmě nedělá dobře, změny teplot negativně působí především na hydrataci vaší pokožky, která rapidně klesá a hrozí jí potom nadměrné vysušování, které může dospět až k jejímu odlupování.

Tak daleko to vůbec nemusíte nechat zajít, stačí zvolit optimální péči a vše bude zase tak, jak má být.

Aby vaše pleť zářila zdravím a vitalitou, dopřejte jí regenerační přirozenou péči přípravky Sea of Spa. Kosmetika Mrtvého moře Sea of Spa podporuje přirozenou krásu vaší pokožky. Sea of Spa jsou kosmetické přípravky pro jakýkoli typ pleti, obsahují unikátní přírodní složky, které podporují zdraví vaší pokožky a pomáhají zabraňovat jejímu stárnutí.

Kosmetika Mrtvé moře, to je několik inovativních sérií kosmetických přípravků, které poskytují vaší pokožce jemnou a přitom maximálně účinnou péči. Tím nejlepším řešením v boji proti stárnutí pleti jsou produkty Sea of Spa z inovativní série Black Pearl (Černá perla). Tyto bio přípravky jsou tvořeny revoluční kombinací přírodních látek, jež napomáhají udržovat zdravou pokožku a zabraňovat jejímu stárnutí.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Základ tvoří přírodní minerály a stopové prvky obsažené ve vodě a solích Mrtvého moře, pokožce jsou velmi prospěšné také výtažky z mořské řasy Dunaliella, která je jako jediný organismus schopná přežít extrémní podmínky Mrtvého moře. Kosmetika z Mrtvého moře řady Black Pearl obsahuje dále také unikátní složku, kterou je prášek z černých perel. Ten společně s minerály Mrtvého moře a výtažky z mořských řas vytváří jedinečnou a účinnou kombinaci prospěšných látek, které poskytují to nejlepší řešení v boji s příznaky stárnutí. Dopřejte i vy vaší pleti tu nejlepší péči.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno