pánské svetry

 

Pánské svetry jsou čím dál tím více žádanějším zbožím a to nejenom v zimních měsících. Svou jednoduchostí a smyslel pro eleganci, se staly trendem pro podzim i jaro. Není proto divu, že se v nabídce objevují i například pánské svetry pletené, které se do popředí dostávají právě v těchto ročních období. Podobným směrem se ubírají také luxusní pánské svetry.

 

Ačkoliv existuje několik druhů svetrů, dá se jednoznačně říct, zda v obchodech najdeme ideální svetr podle našich představ? Zcela určitě se to bude odvíjet od ceny, kterou jsme ochotni za daný svetr zaplatit. Ty nejlevnější svetry bývají čistě ze syntetických materiálů. Pokud tedy nechcete příliš investovat a zároveň ani tolik neočekáváte, je ideální volba svetr ze syntetiky, počítejte ale s nízkou prodyšností a navlhavostí, což se projeví hlavně tehdy, když se ve svetru zapotíte (což v zimě není nic tak neobvyklého).

 

V nižší střední cenové kategorii je ideální volbou alespoň směs z vlny a syntetiky, zhruba za 800 Kč už byste mohli chtít i čistou vlnu. Nad tisíc korun je skvělá koupě svetr s příměsí exkluzivních materiálů, jako alpaková vlna vyráběná z lamy nebo angorská vlna vyráběná ze srsti angorských králíků. Příměs elastanu je u přiléhavých modelů v pořádku. Pokud si ale koupíte svetr ze syntetiky za čtyřcifernou částku, máte minimálně důvod pochybovat, zda je svetr opravdu tak kvalitní nebo jste si koupili jen značku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno