Zdeněk macura

Zdeněk MacuraPane Rychtáři,

Píšu Vás trochu s odstupem času po tom výletě, něnakou dobu jsem pozoroval, co se děje, nicméně už je na čase, abych přistoupil k následujícímu:

Iveta Bartošová mi během cesty zdělovala tyto věci:

– že už dlouhodobě neví, jak se Vás má zbavit

– že se ji držíte jak klíště

– když Vám řekne ať odejdete, tak to nerespektujete a začnete ji vypočítávat, co všechno jste pro ni udělal a co všechno jste udělal na domě.

– když jsem se ji zeptal, jestli Vás o ty práce žádala, odpověděla mi, že ne, že to děláte sám od sebe

( to znamená, že vy tyhle věci neděláte nezjištně, ale za ty práce si děláte nároky )

– že ji lezete do mailů a sms zpráv

– že ji zakazujete mít kamarádky

– že dokonce i Arthur bez Vašeho dovolení nemůže za ni přijít

Myslím, že těch věci je mnohem víc, ale že Vám nechtěla ublížit a tak řekla jen ty slabší problémy.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

To, co jste rozjěl po příjezdu, zásnuby, plánování svatby, plánování miminka atd. samozřejmě vyvyolalo určité zmatení a je samozřejmě mimořádně podezřelé a divné, nicméně jak jsem se dočetl z dokumentů o domácím násilí, je to v podstatě jen nějaká fáze „líbanek“. V domácím násilí se střídají tři fáze: Fáze napětí, fáze násilí ( po kterém může následovat útěk nebo volání na policii ) a fáze „líbánek“. Tohle by přesně odpovídalo naší situaci. Nicméně tento systém vztahu není nic normálního, je to jen systém udržování si moci a kontroly nad druhým člověkem.

Chtěl bych Vám ještě něco říct o vztahu mezi mnou a Ivetou. Já vím a jsem si jistý, že mě Iveta miluje ( cítím to také z těch prapodivně extrémních reakcí o prodávání orgánů a podobně ) a já ji miluji také. Mezi námi skutečně není žádný problém. Co se týká Vás, tak Vás se ona bojí a proto také slyšíme ty neskutečné nesmysly na mou stranu, kterým tady nevěří nikdo. To, že se Vás bojí je jasné třeba z toho, jak jste ji říkal do telefonu: „řekni, kde jsi, jinak umřeš“. Takže já nemám žádné pochybnosti, že teď co se děje kolem nějaké svatby, jen jen proto, že se Vás bojí, ikdyž se snaží jakoukoliv pochybnost o tom maximálně maskovat. Bohužel po fázi „líbánek“ přichází fáze napětí a zase násilí, to je prostě zákonité.

Pane Rychtáři, chci apelovat na zdravý rozum, víte sám, že to nemá žádnou cenu a smysl. Ta Iveta se Vás prostě chce zbavit, ona se Vás bojí, dejte ji prostě pokoj, dejte pokoj i mě. My chceme být spolu. Chceme prostě jen normálně žít. To žádnou svatbou nezměníte, bude to jen špína, nic jiného. Navíc máte stále mých 50.000 kč. Jestli Vám dělá dobře být kolem nějaké známé osobnosti, třeba se domluvíme na tom, že byste pro ni dělal faktury, nebo doprovod na akcích. My ale chceme jen normálně žít, bez médií v klidu. Dejte nám prosím pokoj. Všechno co jste pro ni udělal, Vám bude plně uhrazeno, takže určitě nebudete nijak škodný.

 

Já věřím, že jste rozumný a nebudete to zbytečně prodlužovat. Nemá to smysl. Prosím přemýšlejte reálně a zodpovědně.

 

Děkuji za pochopení

S pozdravem

Mgr. Zdeněk Macura

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno