piercing pupíku

piercing pupíkuOzdoby těla jsou individuální záležitostí, kterou si každý rád vybírá podle vlastního vkusu.

Jestliže jste propadli kouzlu piercingu, tak se vám nabízí široké možnosti ve výběru šperků, které jsou k zakoupení i na internetu.
Atraktivní záležitostí se u děvčat stal především piercing do pupíku. Na léto ideální možnost, jak v plavkách upoutat pozornost. Ploché bříško, opálená postava, na rukou hena a v pupíku okouzlující doplněk. Naše stránky jsou plné nabídek těchto, ale i jiných piercingů. 

piercing

Zatímco se dříve piercing vyráběl nejčastěji z chirurgické oceli nebo titanu, dnes je sortiment značně rozšířen. Můžete si tak vybrat i pružnější materiály, které se lépe přizpůsobí a jsou vzdušnější. Je to např. bioflex, bioplast a silikon. Novinkou je potom i PTFE teflon. Záleží na vás, po jakém materiálu sáhnete, každý si totiž oblíbí něco jiného. Tvrdší materiály jsou déle životné, ale na léto si dopřejte ohebnější piercing. Bude se vám s ním lépe sportovat a plavat, protože ho ani neucítíte.
Plážový volejbal s protažením postavy, je v tomto provedení piercingu jedině plusem . Co se týče tvarů, je piercing mnoho rozličných podob. Něžným dívkám bude slušet motýlek nebo srdíčko, těm drsnějším povahám třeba křížek. Některé piercingy jsou osázeny blyštivými kamínky ve formě krystalů nebo zirkonů.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /] 

Piercingy nejsou drahou záležitostí a dají se střídat i podle vaší nálady nebo kulturní akce. Jiný piercing se bude hodit pod průsvitnou halenku, než třeba ke krátkému tílku či plavkám. Piercing je tedy vhodné zvolit podle příležitosti a typu události. Někdy potřebujete vypadat více odvážně, jindy zase rozverně jako školačka. Žena v sobě ukrývá mnoho tváří, které podtrhne i volba doplňků.
Piercing do pupíku je trendy detail, který je pro potěchu každého oka. V našem e – shopu najdete pupíkovky, ale i spoustu jiného zboží – piercing do obočí, jazyku, rtu, uší, atd. Pestrý výběr a kvalitní materiál je pro nás samozřejmostí. Za naše náušnice se stydět nemusíte, máme klasické i netradiční.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno