bruno zábavný park

Bude mít vaše malé zlobidlo narozeniny a vy marně přemýšlíte, čím ho letos překvapíte? Co kdybyste to tentokrát zkusili jinak než obvykle? Máme pro vás tip, díky kterému vám odpadnou všechny starosti s občerstvením a vymýšlením zábavy. Děti jsou totiž čím dál náročnější a zavděčit se jim není snadné. Ale garantujeme vám, že z toho, co vám poradíme, budou unešené.

Klíč k úspěšné narozeninové oslavě leží v Brně. Je to docela velký komplex, kde se zabaví celá rodina bez ohledu na věk. Tedy trochu omezené to je – atrakce jsou doporučené pro všechny ve věku 0 až 99 let. A kdyby se vám nakonec přece jen zdálo, že tenhle typ adrenalinu už není nic pro vás, potěšení vám nabídne výborná restaurace Brno – Slatina, která se nachází hned v areálu.

A o čem že to mluvíme?

Nebudeme vás dál napínat. Skvělé narozeninové oslavy chystá zábavní park BRuNO! Tento herní labyrint, co má 14 pater, nabídne celkem 40 atrakcí, 34 322 balónků, a dokonce jediné moře v Brně. Návštěva stojí za to klidně jen tak, i když nikdo z rodiny narozeniny nemá. Každopádně jako dárek k narozeninám je to obzvlášť dobrá volba.

Narozeninová párty v režii BRuNA

Pro oslavy narozenin mají ve family parku připravených pět různých narozeninových místností. Jedna se nese v duchu princezen, pak tu jsou cirkus, vesmír, les a formule. Co se v nich bude dít, už záleží na výběru narozeninového balíčku. Každopádně přijde čáp Bruno a pogratuluje oslavenci. Děti dostanou domácí limonádu a popcorn, pro vás bude přichystaná káva zdarma. Salonek bude samozřejmě vyzdobený a všechno bude velkolepé právě tak, jak si to oslavenec zaslouží. Volitelně pak může přijít ještě diskotéka, jízdenka na autodrom nebo lodičky, animační program a další lákadla. A po pořádném přípitku a snědení dortu se narozeninová oslava přesune na atrakce. K cestě domů budete muset děti zaručeně přemlouvat. Chodí to tady tak pokaždé.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno