Ornella Štiková, bývalá a kdoví jak to je snad i současná milenka Josefa Kokty svou barvu vlasů rozhodně nezapře. Pomineme li její poslední výstupy na adresu kamarádek  Koktové manželky Gábiny Partyšové, která  byla podváděná, kdy označila titulem  Evu Decastelo a Martinu Gavriely, že jsou děvky,  nic nemění na faktu to, že dávno předtím sama nafotila sérii fotografii, které by tento titul kdykoliv zvládal levou zadní. Podle deníku Blesk.cz přijela na casting totálně nepřipravená a jenom zlehka nalíčená. Jo tak tyto fotky se asi prodávat nebudou 😀 To tatínek bude větší vývar.

Ale jiná věc je součásti jejího života, krom věčných hádek a vycházek s maminkou, kdy je celý internet přirovnává k maceše a Dore, její nevlastní sestře. Věřte nebo ne, trefa do černého.

Její deníček v blesku.cz postrádá jakýkoliv smysl a je pouze bezduchým blábolem na pár vět.Udělat z dítěte tigřika, ještě není trestní, ale udělat z něj v tak malém věku blbečka, by se dalo považovat za amorální čin nastávající matky. Dokážu si představit v takovém oblečku třeba pejska, ale jsem si jistá, že trpí více než namyšlenost paničky, která drží vodítko.  Navíc popisovat, jak její milenec má kašpárka, není zrovna fér vůči němu a jak znám pány, tady končí jejich mužství, a nepomůže ani chlubení u piva.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Dva postřehy z denníčku: „Byl víkend a přijela k nám domů návštěva. Určitě si ten shon každý sám umí představit. Od rána se doma vyvařovalo, jako by měl nastat konec světa. Řízky a bramborový salát jsou základ. Kolem poledne přijela babička, děda, prateta i s bratránkem.“

Tady je zřejmé, že slečna má vysoký záhul v momentě, když na návštěvu přijde více jak jeden člověk a okamžitě myslí na konec světa:-D Evidentně nebude dobrá hostitelka.

„Po bohaté snídani, kterou uvařila moje sestra Charlotte s kamarádkou Aničkou, jsme se vydali do Nebušic na hřbitov. Nicméně cesta na hřbitov v ulici »U cíle« v lese nebyla v tom marastu moc snadná. Museli jsme se vyhýbat asi sto padesáti autům a dokonce i cyklistům!

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

To je nejspíše normální, že po cestě jezdí auta a taky nějaký ten cyklista…Nevím jestli tam čekala červený koberec a zátarasy ve formě policejního kordónu jen proto, že nějaká ….. jede na hřbitov. S lidmi na silnici se setkáváme docela často, pokud jsme nevylezli z nějaké nory.

Vztah nevztah s Tomio Okamurou, Josefem Koktou opět narušila vyšší moc. Je známo, že loví jen v rybníku, kde je dostatek všeho co má pro ní smysl, a to jsou peníze, moc a opět  peníze. Na řadu přišla  vysoká a zodpovědná funkce, nakolik si troufá na případnou první dámu republiky. Začala pokukovat po kandidátovi na prezidenta Jana Fischera.

Jak tohle všechno skončí  nedokážu předpovědět, ale osobně varuji pána prezidenta Baracka Obamu, aby raději tady nejezdil. Čeká tady na něj jedna nemilosrdní slečna 😀

 

[hana-code-insert name=’etarget‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno