sauny

Mít tak doma saunu, kterou mi budou závidět všichni přátelé. Sen mnoha milovníků saunování. Přitom není tak těžké si ho splnit – stačí znát trendy, které zrovna letí a které vaše přátele ohromí. Abyste je nemuseli dlouho hledat, dali jsme je dohromady a tady máte 3 tipy na to, co v současnosti nejvíc frčí.

1. Design

Stále častěji hraje hlavní roli to, jak sauna vypadá. A nejde už jen o použití kvalitního dřeva jako je cedr, hemlock nebo abachi. Klienti si stále častěji nechávají upravit interiér sauny podle svých představ.
Potvrzují to například údaje jednoho z nejlepších českých výrobců saun firmy Saunasystem. Podle nich přitom zákazníci nejen čím dál častěji navrhují vlastní umístění různého vybavení, ale chtějí také hodně prosklené stěny.

prosklené sauny

 

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Pokud tedy chcete saunu, kterou budou všichni obdivovat, nebojte se prosklených stěn, které nabízí třeba sauna Modus, ani vlastních návrhů interiéru. Jen nezapomeňte na to, že všechno musí být v souladu s bezpečnostními předpisy.

2. Infrapaprsky i horký vzduch

Nerozhodujte se už, jestli dáte přednost klasické finské sauně nebo infrakabině. Jestli chcete být opravdu IN, pořiďte si kombinovanou saunu. Najdete v ní klasické topidlo pro finskou saunu i infrazářiče. Všechno přitom ovládáte společnou dotykovou obrazovkou.
A když si trochu připlatíte a pořídíte si i výparník, můžete si užívat parní lázeň kdykoliv se vám zachce.

3. Sauna třeba na půdě

přenosná saunaHodně oblíbené jsou také sauny, které se vám přizpůsobí nejen designem, ale i místem. Mnoho lidí si proto nechává vyrábět sauny na míru. Takovou saunu nebo saunovací kabinu můžete mít třeba na půdě, ve sklepě nebo na balkoně.
Pro kvalitní výrobce saun, jako je třeba právě Saunasystem, to není žádný problém. Stačí do firmy zavolat, její pracovníci k vám přijedou, všechno naměří, pak si připraví materiál a u vás doma všechno smontují.
Další možností, jak mít saunu na jakémkoliv místě v domě nebo v bytě, je koupit si saunovací kabinu, která se vejde i do malé koupelny. Například saunovací kabina Mini zabere jen málo přes jeden metr čtvereční prostoru. Všichni pak můžou obdivovat, jak dokonale umíte využít každý centimetr prostoru.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno