Iveta Bartošová opět pije

Oficiální fanklub Ivety Bartošové na facebooku, pod vedením její už asi dvacáte administrátorky, v této chvíli asi nejvíce angažované divy českých vod v této zemi Renáty Musálkové, žebrá o příspěvky. Dnes se na jejich stránkách objevila informace s úpornou žádosti o jakýkoliv finanční příspěvek případně návrh, jak vylepšit finanční situaci klubu a jak financovat  jeho činnost. Jestli je tohle žádost samotné aktéřky spojené se jménem fan klubu,  nám v této chvíli není známo. V posledních několika měsících totiž vychází najevo skutečnosti, které jen pramálo mají něco společné s blahobytem a klidným životem. Lze se tak jen domnívat,  na co oné členské příspěvky budou nebo nebudou použité. S ohledem na jiné fan kluby je celkem zřejmé, že jakoukoliv podpis kartu obdrží z 90% po zaslání žádosti a ofrankované obálky.

Tiskové materiály se vesměs v době elektronické komunikace už asi poštou ani neposílají. Nicméně vytvořit si ůčet, kde bude pravidelně sypat nějká korunka v podobě členského příspěvku není rozhodně špatný nápad a může tak Ivetu zabezpečit na nějakou dobu, alespoň nákupem nutných potravin. V lepším případě, při větším množství tak pomoci splatit hypotéku, případně další náklady spojené s užívání domu v Uhříněvsi, nebo dýchankům, kterým Iveta rozhodně neuhne.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

ofi příspěvky

Vzniká nám snad tak další uzavřená komunita, lidem tak nedávno známa jako například komunistická strana, kde bylo nutné hradit členské příspěvky? Vzniká tak ve chvíli, kdy jsme demokratický stát, nějaká společnost, která třeba zavede členské knížky? Možné je vše. Už jen s ohledem na to, že jak u takových stran je požitkem, se připravuje takzvaný ustanovující sjezd oné komunity 😀 A tohle opravdu komunita je :-D. Necelou hodinu poté totiž adminka facebook stránek vyhlásila takzvaný sjezd fanoušků „strany“ nebo jestli chcete, této pohaslé hvězdy. „Sjezd“ neboli setkání by se měl konat v místech neštastného městečka Zaječí, kterým se Iveta Bartošová proslávila. V poslední době v podstatě jediné místo,  kde vypískaná nebyla, proto je jasné proč se ráda vrátí někam, kde její krásu, vyjímečnost a úžasnost budou jenom zdůrazňovat. Není nám známe, jestli se setkání uskuteční v tom samém klubu, v každém případě, je asi nad slunce jasnější, že pouze tento je k ní nakloněný a snad jediný, kde si po posledním nepovedeném vystoupení v Uhříněvsi ještě pískne.

Poslední sjezd fanoušků Ivety totiž skončil fiaskem ze kterého se snad do dnešní doby ještě ortlá skupina musí vzpamatovávat. Prišlo na něj neuvěřitelných 9!!! lidí, což je nadprůměr, který se nedal očekávat ani v nejhorším snu.

ofi sjezd

Nicméně kvitujeme žádost o finanční příspěvek a po sdělení čísla účtu rádi přispějeme Ivetě, potažmo generální ředitelce klubu, na lepší a plnohodnotější život. Víme, že to potřebuje a rádi, tak jak každoročně přispíváme dětem, které nemají tu možnost si nějaké finanční prostředky zabezpečit, přispejeme i jí. Naši pomoc potřebuje, protože to je opravdu to poslední, co ji můžeme udělat, Reciproci nepožadujeme. Ve spojení s jejím jménem, by totiž naše pomoc byla spíše propadákem, než reklamou 😛

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Zdroj: Facebook.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

4 KOMENTÁŘE

 1. taky mi to zní podivně, když okleštují členské průkazy na opravdové či neopravové fanoušky..tzn. fanoušky smýšlející podle nějakých daných pravidel či filozofie??to nezní moc demokraticky…

 2. Dobrý den.
  Je mi celkem srdečně jedno, co píšete a zdůrazňuju, že nejsem a nikdy jsem nebyl fanouškem Ivety Bartošové. Jen bych rád upozornil na naprostý blábol ohledně příspěvků, které srovnáváte s příspěvky pouze v KSČ. Ač máme demokracii, tak i v ní člen kterékoliv politické strany členské příspěvky dle stanov té které strany platí a je úplně jedno, zda-li je to levice, pravice nebo cokoliv jiného.Takže není to nebo nebylo jen výsadou komunistů.To samozřejmě koresponduje i s členskými průkazy.
  Doporučuji doplnit si přehled.
  Díky, hezký máj.
  PZ

  • Pepa, v tomto případě je to myšleno jako celková filosofie oné strany v minulosti, kde podobně jako v Ofi Fan klubu jsou pěčlivě vybírané osoby po prověření, které budou s láskou sdílet vše co řekne tá nejvyšší 😀

   • Neznám fanklub,kde by se nějakým způsobem nevybírali příspěvky na fungování činnost.Je to vcelku běžná praxe a nevidím v tom nic špatného.Jsem členem pár svých oblíbených muzikantů a kapel a tam je to běžná praxe.Takže trochu nechápu tenhle článek.Jako člen fanklubu pak mám určité úlevy,třeba levnější CD,nebo malé dárky ze srazů a popřípadě levnější vstupenky na koncerty.To považuji za fér a přínos.Jelikož se jedná o Ivetu Bartošovou,tak její medializace v tomto ohledu je spíše naškodu než k úžitku jejich věrných fanklubáků.Nejsem její faoušek,i když připouštím že některé její písničky mám rád už přes 25 let.To je jen můj osobní náhled a postřeh.Kdo chce tak platí,kdo ne tak je to jeho věc.Toliko ke článku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno