soud s Josefem Rychtářem starším

soud s Josefem Rychtářem staršímCelková situace posledních dnů dávala tak nějak tušit, že příznivci hromadného veřejného  lynče na Josefa Rychtáře st. si onu pověstnou třešničku na dortu neužijí. Toho totiž v těchto dnech celá společnost obviňuje ze smrti Ivety Bartošové, navíc jeho megalomanské představy o posledním rozloučení s Ivetou zabíjí i tu minimální naději, aby před národem nevypadal jako adept na totálního idiota století jak se veřejnost na sociálních sítích domnívá.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Dne 7.5 2014 se měl u Okresního soudu pro Prahy východ konat odročený soud ze dne 31.3 2014, který jej viní z ublížení na zdraví podle §146 odst.1 tr. zákoníku.  Čin se měl stát napadením  své dnes již bývalé manželky Dariny Nové, ke které se  po smrti Ivety Bartošové opět hodlá nastěhovat.

Naši redakci se podařilo zjistit od dobře informovaného zdroje že soud byl přeodročen. Důvody nám nejsou známe ale je zřejmé že soudce uvažoval lidsky a ve sledu posledních dnů se raději vyvaroval dalšího odročení pro nepřítomnost obviněného. Nepřítomností Josefy Rychtáře st. pro omluvu z důvodu úmrtí v rodině by se soudní stání zbytečně protahovalo a jeho případné odsouzení resp. zproštění viny což je z velké části nepravděpodobné,  by tak nemuselo být v tomto jednání. 

Podle dokumentu který máme k dispozici tak soudce Okresního soudu pro Prahu východ JUDr. Dana Haňková  obeslala všechny zúčastněné osoby s tímto textem: Hlavní líčení nařízené na den 07.05.2014 v 09:00 hod. u podepsaného soudu v  místnosti č. dv. 8, přízemí se nekoná a přeodročuje se na  den 09.06.2014 v 09:00 hod. u podepsaného soudu v místnosti č.dv. 1/1. patro.

Počkat si tak na konečný verdikt budeme muset nějaký čas. Otázkou však zůstává jestli do té doby nebude pán Josef Rychtář sdílet jiné prostory, v jiném městě a za zcela jiných okolností. Falšování dokumentů „poslední vůle Ivety Bartošové“ a další nasvědčuje tomu, že se nezachoval zcela férově a mohl by jako jeden z mála ozřejmit sebevraždu Ivety Bartošové. Přijít si tak může mimo trestního činu ublížení na zdraví i k pěkné nadílce ve formě obvinění z neposkytnutí pomoci. Ale to chce čas a vytrvalost a jak jde vidět celá umělecká obec a široká veřejnost si  počkají na výsledek vyšetřování smrti Ivety Bartošové. 

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Foto: Facebook.com, google


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno