domy na klíč

 

Chcete vlastní dům, ale nechcete kupovat žádný stará a máte jasnou představu, jak by měl vypadat? Nechte si postavit dům na klíč. Pořídit si vlastní vysněný dům ještě nikdy nebylo jednodušší. Podívejte, co všechno vám nabízí firma, která se specializuje na stavbu švýcarských zděných domů na klíč nebo kanadských dřevostaveb na klíč a uvidíte, že i vy si můžete pořídit vlastní dům, o kterém jste vždy snili.

Dům za cenu nájmu

Chytře nastavený hypoteční úvěr může vypadat tak, že každý měsíc platíte stejnou nebo nižší částku, jako je klasický český nájem. Místo zbytečného placení nájmu, ze kterého už nic mít nebudete, můžete splácet úvěr a na konci mít vlastní vysněný dům. Jedná se o výbornou investici a skvělou cenově dostupnou možnost, jak si zařídit bydlení podle sebe a žít ve vlastním. V případě potřeby individuálních podmínek je tu náš zkušený bankéř, který pomáhá s vytvářením co nejlepších řešení, aby domy na klíč byly skutečně pro každého.

Kvalitní materiál

Na stavbu je používán vysoce kvalitní materiál. Zděné domy na klíč jsou z pravých pálených cihel značky Porotherm, které mají velmi dobré vlastnosti a používají se v nízkoenergetických stavbách. Dále se využívají promyšlené technologie izolace, které značně snižují energetickou náročnost budovy. A na střeše jsou umístěny originální pálené střešní tašky Tondach, které se pyšní velkou odolností a mají certifikovanou záruku až 33 let.

Prestižní ocenění

Naše nízkoenergetické domy na klíč získaly prestižní britská, švýcarská nebo kanadská ocenění. Jedná se o oblasti použití kvalitních materiálů a technologií, skutečně nízká spotřeba energie a výjimečné izolační vlastnosti, velmi dobrou akustiku nebo i projektové řízení stavby. Dřevostavby na klíč byly oceněny kanadským certifikátem Solid Wood Construction, což žádná jiná česká firma nenabízí.

Pomůžeme vám splnit si sen

Využijte aktuální nabídku slevy až 200 000 korun na luxusní podlahu, speciální podlahové vytápění do koupelny nebo celou luxusní koupelnu Richter and Frenzl. Pro více informací se podívejte na například na stránky www.ddnk.cz nebo nás můžete navštívit v provozovně v Praze nebo v Hradci Králové. Výstavbu domu na klíč je možné realizovat po celé ČR. V této chvíli pro Vás otevíráme dalších 7 regionálních zastoupení. Připravena je pro vás i zákaznická linka a součástí celé dodávky je i 15% DPH, projektové zpracování nebo základová deska. Splnit si sen o vlastním bydlení ještě nikdy nebylo jednodušší, tak na nic nečekejte a zadejte si stavbu vašeho vysněného domu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno