Prakticky každý z nás potřebuje alespoň jednou za čas použít tiskárnu. Výběr správného zařízení vám ušetří čas i peníze a investujete své peníze do něčeho, co se vám skutečně vyplatí. Existuje mnoho kritérií, podle kterých můžete vybírat. Mezi naprostý základ patří:

  • cena,
  • značka,
  • typ tiskárny,
  • barva tisku.

Jak si vybrat nejlepší tiskárnu podle ceny?

Cena je v dnešní době hodně důležitá. Vybírat podle ní přitom můžete poměrně jednoduše. Stačí, když se spolehnete na kultovní značku a vyberete nejlevnější modely. Skvělá je např. inkoustová tiskárna Canon PIXMA TS205. Canon je skvělá značka, která nabízí také levné tonery a zároveň vysokou kvalitu tisku i svých přístrojů.

 

Zlatou střední cestou je laserová tiskárna Xerox B310DNI, která vám poskytne jen černobílý tisk. Pro kanceláře se naopak nejlépe hodí tiskárna Canon i-SENSYS MF543x, která vám ušetří hodně peněz a můžete na ní tisknout, kopírovat i skenovat. Jestli potřebujete výkonný stroj, tohle je pro vás nejlepší volba.

Inkoust vs. laser

Inkoustová tiskárna je ideální pro všechny, kdo tisknou pravidelně a potřebují i barevný tisk. Na druhou stranu laserová tiskárna je nejlepší pro všechny, kdo doma potřebují tisknout, ale nepoužívají ji pravidelně. Inkoust totiž může vyschnout. Tonery Canon vám nevyschnou, takže vám můžou ušetřit hodně peněz. Záleží ale vždy na tom, k čemu budete zařízení používat a jak často.

Nejlevnější tiskárny mohou být také skvělou investicí!

Nechcete-li prodělat a získat kvalitního pomocníka při práci, máte hned několik možností. Existuje hned několik značek, u kterých máte jistotu ve vysoké kvalitě. Patří mezi ně Canon, HP, Xerox, Brother nebo Epson. Ať si vyberete jakýkoli model od těchto značek, rozhodně neuděláte špatně. Musíte se jen rozhodnout, kolik chcete investovat a jaký typ tiskárny pro vás bude nejlepší.

 

Zdroj obrázku: FabrikaSimf / Shutterstock.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno