ubytování macků

 

Pokud vždy před začátkem léta netrpělivě zadáváte do vyhledávače: „ubytování třeboňsko„, „ubytování třeboň“ a podobně, tak jste pravděpodobně zatoužili po dovolené v srdci krajiny rybníků. Pokud chcete ale na ubytování v Třeboni nějakou tu kačku ušetřit, tak je jasné, že nemůžete bydlet přímo v historickém centru. Kde ale bydlet, abyste měli Třeboň na dosah, ale nezruinovalo to váš rodinný rozpočet.

Spolí

Jednou z nejbližších vesnic od Třeboně je Spolí, které najdete v podstatě hned za rybníkem Světem. Jeho výhoda je, že se z něj dostanete do Třeboně cyklostezkou do dvaceti minut. Ze Spolí je také dobré spojení po silnici autem, a kdo chce, může se samozřejmě projít po hrázi rybníka Svět pěšky.

Lužnice

Další skvělou destinací poblíž Třeboně je obec Lužnice. I z ní se do města můžete dostat po cyklostezce, která vás navíc provede po hrázi největšího českého rybníka Rožmberk. Do města se samozřejmě dostanete i po silnici, cesta pak trvá jen pár minut.

Stará Hlina

I obec Stará Hlína je ještě dostatečně blízko od Třeboně, abyste tam mohli každý den dojíždět po nové cyklostezce na kole. Pokud preferujete cestování autem, tak můžete pro spojení s městem použít hlavní tah mezi Českými Budějovicemi a Jindřichovým Hradcem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno