oblečení

Podpora českých firem nemusí být nutně jen záležitostí státu, regionů a obcí. České firmy můžeme podpořit všichni a to tím, že si jejich produkty budeme kupovat a v případě spokojenosti je doporučovat ostatním.

Pojďme se společně vymanit ze současného trendu nakupovat zboží značkové i neznačkové, které je vyrobeno v Mexiku, Laosu, Číně a podobně. Mezinárodní společnosti nezavedla do těchto zemí touha po humanitární pomoci, ale levná pracovní síla. Můžeme tento trend změnit a produkty vyrobené tímto způsobem nekupovat.

Jsme národ, který je velmi pracovitý a máme u nás hodně lidí, kteří si i přes množství překážek dokázali splnit svůj sen a vyrábět ryze české produkty vynikající kvality.

Každý z nás má možnost popularizovat české značky, které přináší na domácí trh například kvalitní hodinky. Kromě tradiční značky Prim, která se pro mnohé z nás stala značkou našich prvních hodinek, je to například Luděk Seryn a jeho naprosto dokonalé ručně vyrobené hodinky, které vypracuje přesně podle představ zákazníka a které můžou člověku sloužit celý život.

Nemusíme jezdit do Milána, pokud si chceme pořídit originální, kvalitní a krásné oblečení nebo módní doplňky. Naše země má velice dobré základy pro oděvní tvorbu. Výroba oděvů byla i v dobách minulých na dobré úrovni, pokud člověk věděl, kde nakupovat nebo měl známé na správných místech. Dnes si můžeme módu českých značek dopřát všichni a je z čeho vybírat.

Za všechny jmenujme například značku KAMA, která je na našem trhu již 30 let. Je to malá firma rodinného typu, která si dala za cíl obléct celou rodinu do těch nejkvalitnějších materiálů s nejpřísnější ekologickou certifikací.

Dalším českým rodinným podnikem je přeštická firma Špongr vyrábějící kožené a kožešinové výrobky již od roku 1994 a je důkazem toho, že i kvalitní výrobky z přírodních materiálů mohou být cenově dostupné pro obyčejné lidi. Výrobky značky Špongr můžete vyzkoušet v kamenné prodejně v Přešticích anebo prohlédnout v e-shopu, kde najdete i další značky. Lidé se vrací k přírodním a udržitelným materiálům a vy můžete být mezi nimi. Ve světě módy budou vždy oděvy a módní doplňky z kůže a kožešiny nadčasovou klasikou. Výrobky z kožešiny mohou posloužit jako skvělý dárek pro vaše blízké, se kterým nemůžete udělat chybu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno