trenky

Sortiment pánského prádla je pestrý, ale přesto většina mužů preferuje boxerky. Co je k tomu vede? Důvodů je více, k těm hlavním patří atraktivní vzhled a komfort při nošení. Roli jistě hraje i fakt, že ženy právě tento druh spodního prádla označily za nejvíce sexy.

Žádný vrtkavý trend, ale prádlo s dlouhou historií

Leckdo na boxerky pohlíží jako na dočasnou záležitost, která může kdykoliv vyjít z módy. To se pravděpodobně nestane, vždyť jsou s námi již od 30. let minulého století. Prádlo podobného střihu se navíc objevilo již v dobách starého Říma. Takže opravdu nemusíte mít strach, že značkové boxerky Calvin Klein budou zanedlouho out.

Proč na ně muži nedají dopustit?

Boxerky jsou populární snad u všech generací (dobrá, u seniorů převládají trenýrky). Pánové si je oblíbili pro pohodlný střih, který kombinuje to nejlepší ze slipů a trenýrek. A protože se šijí se v různých provedeních, vybere si každý. Jednotlivé varianty se liší délkou nohavičky (klasická, kratší a delší) a výškou pasu (klasický a nižší). Nejprodávanější jsou boxerky s nižším pasem a kratšími nohavičkami. Vyznačují se pořádnou porcí sex-appealu.

Univerzální spodky pro každodenní nošení

Obrovskou výhodou boxerek je jejich všestrannost. Jsou jako stvořené pro běžné nošení i pro aktivní životní styl. Jsou prodyšné, přizpůsobují se pohybu a netlačí. Vždy je však vhodné přihlédnout k počasí a parném létě volit nižší střih, který minimalizuje nepříjemné pocení. V zimě naopak oceníte delší nohavičky.

Boxerky jsou dobrou volbou i pro intimní chvilky. Vypracovaná postava a boxerky Tommy Hilfiger je kombinace, ze které se většině žen podlomí kolena.

Potřebujete snad další důvody, proč dát boxerkám šanci? Ty nejlepší kousky najdete na www.trenyrkarna.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno