domácí sada na nehty

 

Prahnete po nádherných nehtech, které by byly ozdobou vašich rukou? Potřebujete vypadat v zaměstnání skvěle? Neustále někomu podáváte ruku anebo jsou vaše ruce stále sledovány zvědavýma očima zákazníků, obchodních partnerů? Určitě často navštěvujete salóny krásy, kde se postarají o modeláž nehtů skuteční odborníci.

Vyzkoušejte si to doma

Ani se vás neptáme, kolik platíte za modeláž nehtů u profesionála. Nehty je potřeba udržovat, jinak nevypadají vůbec pěkně. Návštěvy kosmetického salónu jsou finančně i časově náročné. Vždy se musíte dopředu objednat. Pokud nejste úplně nešikovná, vyzkoušejte si nanést akrylové nehty sama doma. Není to zase tak těžké, jak to vypadá. Postačí vám k tomu kvalitní startovací sada obsahující nezbytné komponenty. Patří k nim UV lampa, UV gel, štětec na gel, leštící bloček, kopýtko pro zatlačení kůžičky, pilník, gilotina, lepidlo či lesk na nehty.

Jak na to?

Základem jsou čisté a dezinfikované ruce. Pak stačí opilovat nehty, nesmí být příliš dlouhé. Celá plocha musí být zdrsněná, jinak na ni nebude vymodelovaný nehet držet. Nevzhledná kůžička se musí zatlačit kopýtkem. Tipy kopírují nehet, proto musí padnout jako ulité. Po přilepení sleduj, zda nejsou pod tipem bublinky, i to je možná příčina odpadnutí. Po uschnutí se používá gilotina, jež zkrátí nehet na požadovanou délku a pak se piluje. Nakonec se opráší kartáčkem či houbičkou na nádobí. Teď přichází to nejdůležitější, nanesení gelu a jeho vložení do zapékací lampy. V neposlední řadě se nanáší modelovací vrstva, setření výpotku a pilování. Modeláž nehtů se blíží do finále natřením lesku.

Ruce jako v bavlnce

Líbí se vám barevné a skvěle upravené nehty, ale nemáte čas chodit po salonech krásy? Pořiďte si pomocníky pro úpravu, zdobení, modeláž nehtů a jiné kosmetické doplňky na nehtyprofi.cz! Ženy se chtějí líbit od hlavy až k patě, proto začněte u svých rukou, je to skvělý start!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno