typy ženské postavy

 

Ženská postava je smyslnost sama. Mnozí muži upřednostňují obdařenější kypřejší tvary. Netuší ovšem, co dá ženě času zvolit správný oděv do práce, na párty a pro volný čas. Vlastně na tom příliš nezáleží. I štíhlé dámy mají své problémy s oblékáním. Přitom je to tak snadné. Určitý typ postavy by se měl řídit jistými pravidly. Vysoké, plnoštíhlé, hubené anebo drobné ženy by měly dbát na svůj styl oblékání s nadhledem. Nikdy by neměly kombinovat světlé oděvy s tmavými botami a zbytečně se přeplácávat doplňky a barvami.

Ověřte si svůj typ postavy

typ ženské postavy
Určete si rozměry svých boků, prsou, stehen a zadku a máte vyhráno. Vždy je důležité se postavit před zrcadlo a uvědomit si, kde je silnější polovina těla. Patříte mezi trojúhelníkové typy neboli k postavě typu V? K těmto ženám se hodí výstřih do véčka, širší sukně, jednobarevné modely i tmavší barvy. Naprosto nevhodné jsou vycpávky, volánky, lodičkové výstřihy a úzké sukně.

Oživte modely ve vaší skříni

Podívejte se do zrcadla, zda nemáte postavu obdélníku, typ H. V tomto případě jsou boky téměř totožné s prsy i zadkem. Těmto ženám pasují rovné střihy čili pouzdrové šaty a úzké sukně. Vrstvení oblečení není na škodu. Volány a široké sukně nejsou povoleny. Lichoběžníková postava má za úkol oživit vršek postavy a spodní díl zahnat do pozadí. Vycpávky jsou vhodným zpestřením. Ženy s tímto typem postavy by měly volit nabírané sukně.

Buďte sama sebou v každé situaci

Osmičková postava dominuje zaoblenými výraznými tvary, tedy výraznými prsy a hýždi. V tomto případě volte klidně volnější střihy, kulaté výstřihy, raglánové rukávy či úzké sukně. Postava do O, je kulatá a pro oblékání nejméně populární. Je dobré se zaměřit na zvýraznění dekoltu a pěkných nohou. Dámy s kulatou postavou by se měly vrhnout do výstřihů V, k obepnutým kalhotám i dlouhým sukním. Ženy malé postavy by měly začít nosit podpatky a mini sukně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno