miss roma internet podvod?

Na internetu je už několik dnů vyhlášená soutěž Miss Roma internet kterou od 3 prosince pořádá Romské internetové rádio iroma. Kdo by doufal v transparentnost soutěže a hladký průběh musí zalovit v jiných vodách. Soutěž se nečekaně vyvíjí zcela jiným směrem a organizátorům soutěže dává pořádně zabrat. Petr Jeník organizátor soutěže totiž předpokládal zcela jiné výsledky a tak si v průběhu soutěže mění pravidla dle libosti.

Petr jeník a podvod v soutěži Miss RomaNa internetu se vytvořila skupinka fanoušků jedné ze soutěžících, která dle organizátora soutěže Petra Jeníka a jeho pohledu není objektivně favoritkou soutěže krásy, čím nepřímo naznačil že není krásná a nezaslouží si být miss. Krásu sudího si můžete prohlédnout na své vlastní oči a posoudit tak objektivně jestli má právo někoho hodnotit nebo to nechat spíše na lidu a jeho názoru. Táto skupinka podpořila dvacetiletou Michaelu Danielovou která okamžitě vystoupila na nejvyšší příčku a do současné doby si drží prvenství s rozdílem přes 20 tisíc hlasů.

Jenže organizátor Petr Jeník chce vše jinak a proto mění pravidla za pochodu. Po finále bude totiž ještě nasledovat další finále kde vybere 30 dívek bez rozdílu počtu hlasů, prostě a jednoduše jak se mu zlíbí a bude se hlasovat opět. Teď si však na rozdíl od svobodné registrace vybere své ovečky a z ní vyroste miss Roma. O celé transparentnosti soutěže si tak mnozí můžou nechat jen zdát. Petr Jeník navíc razantně na jednom serveru přiznal že Michaela Danielová v dalším kole nebude.

Michaela Danielová [hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Jak napsal uživatel tohoto serveru Tomve „a o to, jde (jak jinde), chytře se zbavit nepohodlných soutěžící a vybrat luxusní matraci. Další uživatel goldfire celý problém zřejmě více objasnil „Já v tom vidim jen to že takových scriptů na hodnocení uživatelů už tu byli stovky, Petr Jeník jen jeden znich oprášil, využil naší menšiny a zacílil to na ni se záměrem výdělku přes adsense…(který je plnej web) Ale když už je jednou veřejné hlasování tak snad může hlasovat kdokoli bez rozdílu… a takovéhle manévry s pravidly jen dokazují jen to že buď neví co dělá nebo mu prostě na tom stačí jen vydělat…. změnit pravidla a upravovat průběh soutěže dle libosti…“

A přesně o tom to je. Nejde o soutěž samotnou ale pouze o reklamu kterou je celý web prošpikovaný  a prokliky na danou reklamu, které znamenají výdělek. Petr Jeník se totiž netají radostí nad návštěvnosti a samozřejmě k tomu patří výdělek “ jen jedno číslo: 5 150 217 impresí za 14 dní od spuštění. “ napsal na tomto serveru.

Celá soutěž tak postrádá jakýkoliv smysl. Nicméně Petr Jeník dokáže být i samaritán na svých stránkách 5.prosince zveřejnil článek s titulkem COŽ TAKHLE NEMYSLET CHVÍLI JEN NA SEBE  kde požaduje peníze pro jeho kamarádku, která je na vozíčku. Což takhle pane Jeníku peníze z adsense a reklamy na Miss Roma internet věnovat vaši kamarádce a nežebrat, když už jste frajer a nemyslet chvíli na sebe?

Z pochopitelných důvodu nezveřejníme odkaz na tuto zajímavou soutěž, aby se pán Jeník neměl lépe. A ještě upozornění, foto je z facebook stránky. Děkujeme za pochopení.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Zdroj: Foto: internet, facebook.com, webtrh


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

9 KOMENTÁŘE

 1. Kde se dá dočíst, že tahle stránka všechny peníze dává na charitu ? A kolik vlastně tahle stránka teda měsíčně (ročně) na charitu dává ?

 2. Asi neumíte číst vy závistivá nulo. Na dobročinné účely dávám MNOHEM víc, než kolik celá Miss Roma vydělá. Vaše poznámka „Na rozdíl od vás….“ je úplně mimo, stejně jako celý tento ubohý článek.

 3. Děkujeme za váš názor. Jen snad jedna podstatná maličkost, na rozdíl od vás nejde z reklamy ani koruna na provoz webu nebo snad pro redaktora článku a podobně. Všechny peníze jsou dokladované a použité pro jeden Dětský domov. Přejeme hezký den:-D
  Jana

 4. Autor tohoto článku je naprosto dokonalým příkladem závistivého trolla.
  Tento web je prošpikovaný reklamou a autor v článku uvádí jako negativum soutěže to, že na Miss Roma je reklama. Trnem v oku tak jistě není ona reklama ale čísla, ke kterým se tento ubohý „magazín“ ani nepřibližuje.
  A blábol o tom že bych měl věnovat vydělané peníze na charitu a „nežebrat“? To je neskutečná ubohost. Podle toho by asi každý, kdo se angažuje při vybírání peněz na charitu měl dát na charitu všechny své peníze a „nežebrat“ od jiných. Neskutečná hloupost, závist, ubohost.
  A jen tak mimochodem ty ubohej závistivej pisálku, na zmiňovaný projekt jsem dal mnohem více, než kolik mi Miss Roma vydělá.

  • jeňýku, jeňýku, jsi obyčejná nula, která chce vydělat na cikánech. měnit pravida za pochodu, aby vyhrála tebou určená matrace je dost ubohý. navíc nechápu, jak si ty s tím svým prasečím rypákem můžeš dovolit určovat, kdo je a není obejktivně symbolem krásy, hňupe!!!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno