euro 2016

 

Jste milovníky fotbalu? Pokud ano, jistě jste aktuálně neustále u své televize, jelikož sledujete prestižní fotbalové EURO. Účastníkem je i Česká republika, i když musíme dodat, že žádné přesvědčivé výkony v souvislosti s ní viditelné nejsou. Ostatně to je problém celého českého fotbalu. Pokud chcete vidět skutečně ten nejlepší, doporučujeme vyrazit do Evropy. Příkladem může být zájezd na Chelsea, který vám umožní vidět v akci tento prestižní anglický tým, který je doma na stadionu Stamford Bridge, který pojme až 40 000 diváků. Je jasné, že atmosféra je nevídaná. Navíc samotný zájezd má několik výhod, kam se řadí:

  • Zajištění potřebných vstupenek
  • Doprava tam i zpět
  • Služby delegáta

Vstupenky koupíte kamkoliv

Žijeme v době internetu, což znamená, že na něm najdete skutečně vše. Zatímco v minulosti jste byli omezeni v podstatě jenom na naši ligu, dnes už stačí sednout k počítači a mít vstupenku na stadion doslova do jakéhokoliv města. Třeba my nabízíme lístky na Arsenal, které jsou jistotou, jak vidět jeden z nejlepších tým na planetě na svém domovském stadionu. Tam se můžete dostat autem, autobusem, nebo za pár stovek i letadlem. Pro sportovního fanouška je to v podstatě šance, jak ve svém životě zažije něco, na co pravděpodobně do konce života nezapomene.

Ukažte, komu fandíte

Když už na fotbal, tak v náležitém outfitu. Je jedno, zda se zaměříte na tuzemskou ligu, evropské soutěže, nebo reprezentaci. Vždy by měly být základem týmové barvy. A to nejenom ve formě dresu, jelikož vhod můžou přijít také originální trička s potiskem. Jedinečná možnost jak ukázat, ke komu patříte. Určitě se nejedná o cestu jedinou. Vhod přijdou také vlajky, nebo pomalované obličeje. To vše vám umožní vpravit se do kotle fanoušků, kde vás čeká ta nejlepší možná atmosféra, která na fotbale jenom může být. Vyzkoušejte si ji!

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno