Mercedes benz style

Mercedes benz style

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Novou kolekci slunečních a dioptrických brýlí pro sezonu jaro/léto 2014 představila společnost Mercedes-Benz na Mezinárodním veletrhu optiky a designu (10. – 12. 1. 2014). Brýle z řady Mercedes-Benz Style Eyewear Collection navrhli a vytvořili specialisté na optiku z firmy Rodenstock společně s automobilovými designéry z Mercedes-Benz. Kolekce se vyznačuje přesnými čistými liniemi, které jsou vyjádřením moderního luxusu a odrazem designové filozofie značky s trojcípou hvězdou.

Designéři z Mercedes-Benz navrhují od roku 2010 dodatečně ke klasickému automobilovému designu ve spolupráci s vybranými partnery také další produkty pod značkou Mercedes-Benz Style. Mimořádná kolekce brýlových obrub s logem trojcípé hvězdy byla uvedena společností Rodenstock na český trh v roce 2011. Mnichovský výrobce brýlových čoček a obrub se může pochlubit v této oblasti více než 133letou zkušeností. Právě proto také spojil své know-how se společností Mercedes-Benz, která je jednou z nejznámějších značek na světě. Tyto firmy s dlouholetou tradicí se navzájem velmi dobře doplňují. Rodenstock zaručuje skvělé vidění a Mercedes-Benz perfektní vzhled.

brále  mercedes brýle  mercedes benz kolekce

Brýle z kolekce Mercedes-Benz Style Eyewear Collection budou od jara 2014 k dostání u specializovaných prodejců značky Rodenstock, ale také u autorizovaných prodejců značky Mercedes-Benz.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Zdroj: TS


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno