mikina
Zdroj: Look Studio / Shutterstock.com

Měkké dárky si nesou nepříliš dobrou pověst. Z dětství si je všichni pamatujeme jako ty, které obsahovaly ponožky nebo jiné kusy oblečení, které nás vůbec nezajímaly. Ale s přibývajícím věkem se i z „měkoušů“ mohu stát velmi příjemné dárky, které potěší nejen ženy, ale i muže.

Veselé ponožky

Dnes existuje celá řada e-shopů, které nabízí nepřeberné množství vtipných a barevných ponožek. Moderní muž už dnes nesází na obyčejné černé ponožky, ale nechá zpod kalhot vykouknout barevné vzory, které mohou symbolizovat jeho koníčky a zájmy, anebo jen ukázat na to, že i k formálnějšímu oděvu se hodí netradiční barevné ponožky.

Na sport nebo volný čas

Chybu neuděláte ani tehdy, pokud mužům pořídíte oblečení, ve kterém mohou trávit volno nebo si v něm zasportovat. Skvělou volbou jsou pohodlné pánské mikiny, trička nebo kalhoty, které se dají využít na řadu neformálních příležitostí. Pokud navíc víte, jakou značku má rád, máte dárek z poloviny vyřešený.

Letošní Vánoce jsou jiné

S ohledem na aktuální situaci jistě všichni tušíme, že Vánoce budou trochu jiné. Nemusí to ale nutně znamenat, že budou horší, nebo méně veselé. Naopak, z této doby si můžete vzít i skvělou inspiraci na vánoční dárky. Co třeba vtipně potištěné roušky? Většina e-shopů s oblečením se velmi rychle zorientovala a už vyrábí roušky s potisky nebo v zajímavých barevných kombinacích. Řada sportovních klubů v rámci svého merche také nabízí roušky s logem týmu. Takže zapomeňte na hrnky, vlajky nebo jiné okoukané dárky a kupte něco ryze praktického.

Spodní prádlo jen pro odvážné

Kupovat spodní prádlo byste neměli jen tak někomu. Je nutné znát nejen správnou velikost, ale také preferenci střihu nebo materiálu. U spodního prádla je velmi podstatné, aby dobře sedělo a bylo pohodlné, takže trefit se skutečně do vkusu nemusí být snadné. Proto spodní prádlo doporučujeme jen těm, kdo si věří, že vyberou správně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno