Lucie Bílá vydražila obraz

Lucka Bíla se rozhodla pomoci bubeníkovi ze soutěže Česko Slovensko má talent Andrejovi Kampfovi.  Jeho příběh zasáhl v uplynulých měsících obě republiky . Jedenáctiletý bubeník Andrej Kampf, kterého vychovává pouze otec, chtěl zvítězit v soutěži, aby z výhry zaplatil protialkoholní léčbu své matce. Vyhrát se mu nepovedlo, ale jeho druhé přání mu teď pomohla splnit splnit právě Lucie Bílá!

Příběh Andreje, kterého společně se sestrou vychovává pouze otec, protože matka propadla alkoholu a o děti se nestará, dojal zpěvačku a porotkyni Lucii Bílou natolik, že se rozhodla rodině pomoct! Pro Andreje uháčkovala velký obraz anděla. Nejprve ho chtěla dát malému bubeníkovi jako dárek, když ale Andrej ve finále neuspěl, rozhodla se obraz vydražit. „Já jsem chtěla, aby kdyby náhodou nevyhrál, měl radost, aby měl krásné Vánoce. Strávila jsem prací na andělovi asi dva měsíce. Nejdřív jsem si říkala, že mu to dám prostě jako dárek, ale pak mě napadlo, že je to vlastně hloupost. Že bude mnohem lepší dát obraz do dražby; a teď můžu jenom doufat, že získáme spoustu peněz, které pomohou rodině i mamince,“ svěřila se zpěvačka.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Lucka BíláAndrejova matka Irena se o děti dlouhodobě nestará a nezajímá. Propadla alkoholu a Josefovi neplatí ani výživné. On se kvůli dětem a jejich lásce k hudbě dokonce zadlužil. Malý Andrej se po celou dobu netajil tím, že výhru v soutěži by si moc přál. A to nejen kvůli sobě a hudbě, ale především právě kvůli matce. „My nejsme chudobní, ale některé věci nám chybí. My jsme plánovali, že v případě výhry bychom jednak zaplatili léčbu a pak bych dětem koupil počítač a kolo, prostě takové ty běžné věci, které jiné děti mají. To gesto Lucie Bílé je jedinečné,“ svěřil se se slzami v očích bezprostředně po skončení finálového přímého přenosu Josef Kampf.

 

Právě dnes tak skončila aukce Andělského obrazu, který se podařilo vydražit za krásných 100 tisíc korun. Celkem se aukce zůčastnilo 39 přihazujících. Lucka Bíla nezapomněla poděkovat všem, co se aukce zůčastnili na svém profilu. Celý přehled aukce můžete najít zde: AUKRO

[hana-code-insert name=’etarget‘ /]

Zdroje: facebook.com, aukro.cz

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

2 KOMENTÁŘE

  1. Já to tomu klukovi přeju, jeho myšlenka byla dát peníze mamce na léčení jestli vyhraje. proto je krásné že Lucie mu takto pomohla. Vlastně celé jejich rodině.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno