Los Vivancos

Taneční skupina Los Vivancos se rozhodla před plánovaným turné po České republice, které proběhne 2.–3. května 2014 v Praze a 4. května 2014 v Brně, navštívit Českou republiku.

Dorazili 11. 3. do malého hotýlku v centru Prahy a první jejich kroky mířily do typicky české hospůdky na pozdní oběd a poté na procházku noční Prahou.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Sedm bratrů, kteří ve svém tanci neopakovatelným způsobem slučují flamengo, moderní balet, akrobacii a bojová umění, předvedlo na Staroměstském náměstí pár tanečních kreací, což okamžitě zaujalo kolemjdoucí, takže si hned získali obecenstvo. Druhý den navštívili televizi a poté se opět hned vraceli do Španělska – část do Barcelony, část do Madridu. Španělé byli z České republiky nadšeni a již se těší na turné.

Show souboru LOS VIVANCOS se vyznačuje živou, explozivní energii, vyvolávající u diváků ty nejživější emoce. LOS VIVANCOS jsou na jevišti opravdu svrchovanými pány!

České turné začíná: 2.–3. května 2014 v Praze a 4. května 2014 v Brně.

www.artpartner.cz

Předprodej vstupenek v sítích: Ticketportal, Ticketstream, Ticketpro

Soubor LOS VIVANCOS tvoří sedm bratrů, kteří mají opravdu nevídanou kombinaci talentů: tančí, zpívají a hrají na různé hudební nástroje. Jejich fantastický temperament je uchvacující.

Bratři se narodili ve Španělsku, v Barceloně. Už v dospívání se jim podařilo se proslavit, protože se všichni začali zabývat tancem velmi záhy. Přišli se zcela novým, vlastním číslem, což byl tanec s prvky akrobacie. Sláva LOS VIVANCOS se velmi rychle rozšířila. O jejich talentu se dozvěděla celá země. Jejich vystoupení byla přijata s velkým ohlasem i daleko za hranicemi Španělska, jsou široce známí i na Západě, což opět dokazuje vysokou úroveň jejich vystoupení.

Los Vivancos

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Zdroj: TS CTK


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

2 KOMENTÁŘE

    • Jsi blbá? máš to v článku. Předprodej vstupenek v sítích: Ticketportal, Ticketstream, Ticketpro
      Jednoduchost lidí není potřeba hledat dlouho 🙁

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno