lázně Jupiter Praha

 

lázně Jupiter Praha

Za lázeňskými procedurami není třeba jezdit nijak daleko. Dopřát relaxaci tělu i mysli můžete přímo v Praze, a to v pražských Lázních Jupiter, nabízejících nejrůznější procedury a balíčky pro zdraví a krásu. Speciálně sestavené programy z rukou profesionálů vám dovolí nechat se hýčkat a zahodit alespoň na chvíli stres a povinnosti.
 
Lázně jsou zaměřeny na posílení fyzické i psychické kondice v jakémkoliv věku, hubnutí a řešení mnoha zdravotních problémů. Co vše Lázně Jupiter nabízejí? Jsou to samostatné procedury i lázeňské balíčky.

Dopřát si můžete nechirurgický lifting, kosmetické služby a mnoho dalšího. Součástí lázní je vodní svět s bazény, whirpoolem a parní lázní. V těchto pražských lázních vám pomohou bojovat s celulitidou, bolavými zády a klouby, zlepšit postavu, a navrátit krásu pleti. Přijeďte si zde odpočinout načerpat novou energii, vyřešit některé zdravotní problémy a cítit se lépe.
 
K nejoblíbenějším procedurám patří lymfatické masáže, neinvazivní liposukce a masáže hammam.
 
Účinné lymfatické masáže jsou ideální pro lidi trpící únavou, zadržováním vody v těle a stagnací lymfy. Ideální jsou například pro ty, kteří mají sedavé zaměstnání. Necítíte se ve své kůži a přibývají vám zdravotní problémy? Lymfatická masáž posílí lymfatický a oběhový systém, podpoří detoxikaci, zlepší fyzickou kondici i celkový vzhled. Podpoření proudění lymfy dokáže zabránit vzniku moha zdravotních problémů.
 
Vyhledávanou procedurou je neinvazivní bezbolestná liposukce. Obejde se zcela bez skalpelu a chirurgických zásahů. Máte tukové polštářky, kterých se vám nedaří zbavit žádnými metodami? Chcete zhubnut zdravě a bez jojo efektu? Vyhněte se operacím a různým lékům. Tyto metody mají osvědčené výsledky a bát se jich rozhodně nemusíte. Patří k nim například ultrazvuková liposukce nebo kryolipolýza.
 
tureckou masáží hammam můžete zažít tu pravou exotiku i v Praze. Jedná se o proceduru prověřenou staletími. Poskytuje relaxaci, uvolnění, omlazuje a pomáhá s mnoha zdravotními problémy. Typickým prvkem je masáž za pomocí „očistné pěny“.
 
Všechny tyto procedury a mnohé další si můžete vybrat v rámci speciálních lázeňských balíčků a lázeňských programů. Každý si vybere to, co mu nejvíce vyhovuje a co ho láká. Udělejte něco pro své tělo i psychiku, a vydejte se do moderních Lázní Jupiter. Budou se vám zde věnovat profesionálové a uvidíte, že na chvíli zapomenete na všední starosti. A pokud nevíte, co darovat vašim blízkým, může to být třeba poukaz na nějakou proceduru v těchto lázních. Takový dárek sklidí zaručený úspěch.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno