chytrá schránka

chytrá schránka

Známe to všichni. Zaregistrujete se v e-shopu, zařídíte si zákaznickou kartu v kamenném obchodě, nebo si objednáte něco z e-shopu. Tohle všechno může odstartovat zasílání online reklamních letáků do vaší emailové schránky. A vy se pak nestačíte divit, co všechno vám tam chodí a plete se mezi důležitou poštu.
 
Vše jde dělat úplně jinak. Na shromažďování newsletterů existuje aplikace Chytrá schránka. Používat ji lze na webu z počítače, z mobilu, tabletu nebo chytré televize. Máte ji neustále s sebou, takže máte 24/7 přehled o aktuálních akcích a slevách.
 
Aktuálnost je právě jedna z velkých výhod Chytré schránky. Reklamní letáky, které už neplatí, jsou automaticky smazány, takže se vám nikdy nestane, že otevřete špatný. A rovněž nikdy neotevřete leták, v němž byste nenašli něco, co by vás zaujalo. V aplikaci si totiž nastavíte, které newslettery chcete dostávat. Buď přímo konkrétní obchody nebo jen oblasti (elektronika, pro děti, potraviny, …).
 
Ušetříte spoustu času stráveného registracemi. Zaregistrujete se jen jednou v aplikaci Chytrá schránka a tím to končí. Kamenné obchody a e-shopy, jejichž reklamní letáky chcete odebírat, si naklikáte. Kdybyste Chytrou schránku neměli, museli byste se na každém z nich registrovat zvlášť pro odebírání newsletteru.
 

Služby chytré schránky navíc

Přímé objednání. Z letáku otevřeném v Chytré schránce si lze rovnou objednat vybraný produkt. Newsletter vás odkáže buď do konkrétního obchodu nebo rovnou na objednání produktu. To s papírovými letáky, které vám chodí do domovní schránky, neuděláte.

Inbox. Abyste měli všechna reklamní sdělení pod kontrolou, nabízí vám Chytrá schránka službu Inbox. V rámci ní získáte svou emailovou adresu a na tu si necháte přeposílat reklamní letáky ze soukromého emailu.

Hlídač. Sháníte novou sedací soupravu? Hlídač Chytré schránky vás upozorní pokaždé, když se nějaká objeví v newsletterech.

Potřebujete ještě víc důvodů pro založení Chytré schránky? Je to jednoduché a zdarma.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno