Pokud jste už přemýšleli nad tím, kde byste se usadili, je jasné, že Praha je jasným českým adeptem na nejvyšší příčky. Je to věc, kterou uzná snad každý, bez ohledu na konkrétní preference kolem vlastního bydlení.  

Naše hlavní město rozhodně není jen nudnou šedí, právě naopak, jde totiž o destinaci, kde je výborná občanská vybavenost a myslí se i na veřejnou zeleň. Sportovní možnosti, ale také nákupy a kultura, to jsou otázky, které zajímají všechny mladé lidi. Chcete v budoucnu založit rodinu? Potom se nabízí prostředí, jehož tvář pomáhal budovat také šlechtický rod Clam-Gallasů. 

Investice do realit je vždy dlouhodobá 

Pokud hledáte své nové bydlení, příležitost je právě tady a teď, zcela bez ohledu na možné výkyvy v následujících ekonomických cyklech. Investování do realit přináší velké zhodnocení až v další generaci. Bydlení na Smíchově s výhledem do parku přináší klid a pohodu pro každý den. Zeleň je všude kolem a cesta do centra naší metropole je krátká a velmi rychlá, to jsou hned dvě základní výhody, se kterými se zde setkáte.  

A těch plusů je ještě mnohem víc, které z nich platí za nejzajímavější? Jde hlavně o to, že nemusíte cestovat za zábavou, nákupy nebo sportovním vyžitím, vše totiž bude připraveno v docházkové vzdálenosti od vašeho nového bytu. 

Připravena je celá řada variant 

Nabídka je pestrá, pokud vás tedy Klamovka zaujala, vyberte si variantu, která bude ze všech nejzajímavější. Připravena je také předzahrádka, kde si v praxi vyzkoušíte své pěstitelské dovednosti. Vyberete si mezi balkonem, lodžií a terasou? K dispozici jsou například byt 3+kk, jenž nabídne téměř 87 metrů čtverečních životního prostoru a také varianta 1+kk s příjemnou terasou, kde je k dispozici 39 metrů čtverečních místa. Chcete tip do třetice? Může to být 4+kk s výměrou 114,6 metru čtverečních. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno