komíny, komínové tělesa

komíny, komínové tělesaTopíte-li doma kotlem, krbem či kamny, je třeba věnovat velkou pozornost komínu. Právě tuhá paliva dávají komínu nejvíce zabrat, protože spalováním tuhých paliv vzniká velké množství chemicky agresivních spalin, které potom leptají povrch komínu. Proto je třeba vzít v úvahu, zda je váš stávající komín schopen tento nápor vydržet nebo zda není lepší komín rovnou vyměnit. Rozhodnete-li se pro nákup komínu nového, navštivte specializovaný internetový obchod Komíny-nerez.cz, který vám nabízí své služby a vysoce kvalitní zboží. Naleznete zde velký výběr nerezových komínů, komínové vložky a dále také komínové hlavice, deflektory a samozřejmě i ostatní části komínů.

Pro volbu správného typu komínu je velmi důležité vědět, pro jaký druh paliva má být komín určen, zda se jedná o palivo tuhé, kapalné nebo plyn. Pokud jste již investovali do kotle, krbu či luxusní krbové vložky, neodbývejte komín podřadnou komínovou vložkou. Zaslouží si kvalitní potrubí pro odvod spalin. Nerezové komíny jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli, která je žáruvzdorná, odolná vůči vlhkosti a také chemickým látkám. Velkou výhodou je, že nerezové komíny se vyznačují nízkou hmotností a zároveň dlouhou životností.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

V současné době se nerezové komíny vyrábí v mnoha různých provedeních, můžete si pořídit prakticky libovolné rozměry, tvary a provedení tak, abyste nerezový komín maximálně přizpůsobili vašim potřebám. Díky tomu, že se nerezové komíny teprve při montáži sestavují z jednotlivých dílů, snadno tvar komínu přizpůsobíte přesně na míru, navíc se tím značně usnadňuje manipulace s komínem. Potřebujete-li komín vést vnitřkem interiéru, kde by mohlo dojít ke styku s komínem, se používají izolované nerezové komíny, které jsou tvořeny dvěma nerezovými plášti, mezi něž je vložena tepelně izolační vata. Neváhejte a pořiďte si i vy univerzální nerezový komín pro odvod vašich spalin.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno