copywriting

copywriting

Text dnes tvoří většinu internetového obsahu. Najdeme ho na zpravodajských stránkách, eshopech, na osobním blogu, ale stejně tak i na stránce přinášející tipy a rady ve všech oblastech. Provozujete-li web a trápí vás nespolehliví a nekvalitní copywriteři, zapomeňte na ně a vyberte si lepšího – díky službě Copywriting.cz. Neustálé vylepšování služeb, přehledný systém, bohatý výběr copywriterů, nebo možnost mít text již do tří hodin od objednávky. To vše je jenom zlomek výhod, které portál v tomto směru nabídne. A pokud na text spěcháte ještě více, stačí si koupit již napsaný obsah, nebo využít guestblogging – získat obsah bezplatně, například s podmínkou uveřejnění autora či odkazu.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Propagujte svůj projekt

Není to ale jenom pouze text jako takový, jelikož pro svůj projekt můžete získat také reklamu. Stačí si nechat napsat konkrétní článek dle vašich požadavků, který bude spojený s publikací na vámi vybraném, ideálně tematickém webu. Těch je k dispozici několik desítek a tak lze vybírat jak dle vašich preferencí nebo návštěvnosti, tak třeba i podle ranků. Skvělá volba, jak získat nejenom návštěvníky, ale jak si také polepšit ve vyhledávačích.

Umíte psát? Vydělejte si!

Web samozřejmě není určený pouze těm, kteří hledají texty nebo reklamu. Je také určený všem copywriterům, kteří hledají zakázky. Máte tak možnost být oslovení konkrétním zájemcem, reagovat na poptávku, nebo lze prodat vaše šuplíkové texty. To vše velmi jednoduše, bez nutnosti fakturací konkrétním osobám. Vše je řešeno systémovým kreditem, který si při dosažení výplatního minima můžete nechat zaslat. Navíc jako copywriter začínáte na cenách od 70 korun za jednu normostranu textu. Patříte-li mezi ty špičkové, logicky svou sazbu zvyšte na sumu odpovídající vašim kvalitám. Je řada zájemců, kteří ji dokážou ocenit a zvolí si právě vás – třeba na dlouhodobou spolupráci.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno