svatba v zimě

 

Letní dny ideální pro uskutečnění svatebního obřadu jsou již nenávratně pryč. Pro všechny, kteří nevydrží čekat na svůj velký den, nezbývá nic jiného, než si najít pohádkové místo i v zimních dnech. Nebojte se. V zimě se dá vykouzlit božská scenérie pro svatební fotky. Nemluvě o radovánkách na hradech, zámcích či panských honosných sídlech. Člověk nesmí ztrácet naději, stačí se jen kapánek inspirovat.

Svatba na zámku pro náročné

Pokud nemáte chuť cestovat za rozkvetlými loukami a písečnými plážemi, projděte si možnosti rodné vlasti. Příprava svatebního obřadu je jistě pro mnohé páry stresující. Pronájem kvalitního místa a fotografa je mimo sezónu mnohem snadnější. Jen to by vás mohlo uklidnit. Lidé už tak nespěchají a jsou pohodovější. Rezervace zámeckých prostor anebo špičkově vybavených panských sídel se jeví jako luxusní záležitost. Právě zde se nabízejí dokonalé prostory pro svatební fotografie. Scházejte ze zasněžených zámeckých schodů anebo se zvěčněte u loďky zamrzlého rybníka.

Na horskou chatu plni energie

svatba na horáchKde jinde by se měla uskutečnit svatba v zimě, nežli na horách? Jen si představte malebný kostelíček obklopený sněhem. K místu obřadu vás doveze koňské spřežení, vy se ohřejete v saních s kožešinami. V horských hotelech se dočkáte přepychové hostiny a obsluhy. Pohodová atmosféra se stane nezapomenutelnou. Tento styl výběru je rozhodně romantický. Zkušení hoteliéři se postarají o nadstandardní služby a komfortní ubytování nejen pro novomanžele. Nemusíte tak nikam jezdit a všichni mohou v poklidu do rána oslavovat. Odpadají tak nemilé starosti s odvozem.

Svatební šaty v harmonii zimy

Proč se namáhat s dalekosáhlými variacemi barev pro nevěstu a ženicha. Zimě kraluje stříbrná, bílá, zlatá i fialová barva. Ozdobte se perlami, stužkami či krajkou. Nebudete působit nuceně, jen romanticky. Také svatební oznámení se ponese v rytmu zimních vloček, sněhuláků a jehličí. O stylový vzhled svatební tabule se postarají sušené ikebany. Svatební kytice se třpytivými prvky, doplněná květy v růžové a oranžové, se dokonale hodí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno