karnevalové masky a kostýmy

 

Plánujete oslavu pro své děti, večírek s přáteli anebo se chystáte na párty, kde je podmínka vstupu s originální maskou? Nevíte, kde sehnat odpovídající oblečení a ptákoviny, které by oslnily všechny účastníky zábavného reje? Podívejte se na pestrou nabídku obleků, kostýmů a vychytávek, které nezkazí žádnou legraci.

Dětská párty s velkým úspěchem

Narozeninová oslava vašich dětí se neobejde bez vystoupení klauna, chutné zmrzliny, lahodného dortu a zajímavých her. Jak všemu dodat ještě větší kouzlo a získat tak pro své ratolesti a jejich kamarády nezapomenutelný zážitek? O všechno se postarají karnevalové kostýmy Praha v podobě berušky, princezny, víly, motýlka, piráta, loupežníka, indiána anebo kovboje. Nesmí chybět ani konfety, balónky, masky, stuhy, kelímky s dětskými motivy, klobouky či lampióny.

Zábava pro dospělé tak trochu jinak

I dospělí se chtějí bavit jako děti, převlékat se a převtělit se do pohádkových a filmových postav. Masky na karneval se pro tuto příležitost výborně hodí. Ihned se rozjede neokoukaná vlna zábavy a smíchu. Dámy se promění v antickou krásku, zimní královnu, nočního motýla, kočičí ženu a pánové v Casanovu, Batmana, piráta, upíra, starověkého válečníka, Harlekýna i démona. Škrabošky na gumičku v papírovém podaní jsou vtipné, strašidelné a okouzlující. Když si ke všemu vyberete správný karnevalový kostým, budete na párty za absolutní jedničky. Rozlučka se svobodou se neobejde bez pořádného skotačení, proto lze pro dámy doporučit bílé punčochy s mašlí, retro krajkové oblečky, péřové boa a pro pány legrační brýle, bryndáček pro ženicha, hruď svalnatého muže či klobouk ve tvaru kondomu.

Konečně prima ptákoviny

Karnevalové kostýmy, škrabošky, masky, originální dárky, konfety, balónky a jiné ptákoviny najdete v internetovém obchodě PTÁKOVINY-FLORENC. Nenechávejte nic náhodě a překvapte své blízké unikátní oslavou! Díky legračním vychytávkám na sebe upoutáte pozornost a postaráte se o extra zábavu!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno