Josef Rychtář vyhoržuje

Josef Rychtář, jednohlasně zvolený manažer Ivety Bartošové, její ochránce a milenec, kuchař v anglické kuchyni a současně taky osoba, která vyhrožuje smrtí (dle platonicky zamilovaného Zdeňka Macuri), se opřel do fanoušku Ivety a žene je k soudu, teda alespoň pod profilem, který byl pro tuto příležitost vytvořený a vzápětí smazaný.

Opravdu se čekalo cokoliv, ale větší komedie tady snad už být nemůže. Josef.Rychtář.5 (jméno na facebooku), který pro sprosté slovo nechodil daleko vyhrožuje za zlé a negativní komentáře na oficiálních stránkách Ivety Bartošové jejím fanouškům. Nelíbí se mu, že mají odlišné názory na pěveckou kvalitu zhaslé hvězdy a považuje je za zlé a sprosté. Od člověka, který v jednom tahu dokázal pozurážet jak advokátku své exmanželky, tak exmanželku, novináře, nebo novinářky píšící na adresu jeho holubičky, to je opravdu nečekaná situace, nebo přinejmenším od vtipálka s velikým smyslem pro humor.

 Rychtář vyhrožuje fanouškům Ivety na

V nedávné době jsme měli možnost vidět na internetu snůšku jeho anatomických výlevu a přání na adresu diskutéru na Antistránkách Ivety Bartošové. Bohužel jeho slovník v této době dosáhl maxima a podrobněji se s ním můžete seznámit v galerii, kde jsou dostupné fotografie, které se podařilo pořídit dříve, než své komentáře smazal. Poté to už nevydržel ani facebook a smazal mu profil. Není se ani čemu divit. Posuďte sami.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Josef Rychtář je evidentně někde mezi soukolím zdravého rozumu a mysli na pokraji soudnosti. Tohle přeci nemůže myslet chlap, muž nebo ochránce vážně. Tohle dokáže ze sebe dostat pouze někdo na jeho úrovni a v současném stavu. Jeho výlevy byli oblibou facebooku a dokonce se dodnes lidi podle jeho slov častují. V té době prožíval těžké období, kdy se musel odstěhovat z trojky, kterou si vytvořil, pouze ke své současné milence. Ovšem na chvíli se změnila situace, nastal klid zbraním i slovnímu projevu Josefa Rychtáře. Pak ovšem přišlo období, kdy už bylo nad slunce jasnějši, že ho rozvod s exmanželkou Darinou nemine. Ale pak to opět rozbalil a už své výlevy směroval pouze na novináře, současnou exmanželku a advokátku. V té době byl evidentně na konci svých sil. Strhaný obličej, popelavá tvář na každé fotografii jen všechno podtrhovali.  Soud manželství rozvedl a jemu se nepodařilo zachránit zhola nic. Na čas se opět uzemnil, ale moc dlouho mu to netrvalo. Po Fiasku v televizi Pětka, kdy se hádal o peníze, které nedostal, nebo dostal, se vložil do jednání s právníkem a s celou televizi odmítl komunikovat. Psali jsme o tom v našem článku.  Už v té době bylo vidět, že evidentně zase něco pohnulo jeho rozumem na jinou stranu než je obvyklé. Po nekonané Lucerně,  dotáhl Ivetu v den konání koncertu přímo před vstup, aby i lidem co do poslední chvíle věřili že je v pohodě, dokázala pravý opak. Její výstup na živo jen potvrdil fakt, že  lépe krákat umí pouze Rumburak v Arabele. Tento výstup si mohla odpustit, vyhnula by se tak rozhodně minimálně 99% negativních komentářů na svých stránkách. To jedno procento je těch „zlých“ a už je dávno na antistránkách.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Něco mi říká, že to s Josefem opět jde z kopce. Možná za to může nezájem o Ivetu, možná se utratili penízky co se vydělaly a tak jsou opět někde v mínusech. Možná mu uškodil vánoční čas. Možná jen má potřebu se opět ukázat, nakolik se už dlouho o něm nemluvilo. Jo Josífek to umí rozbalit. Je to jeho devíza do dalšího života se zdravou a pohodovou Ivetou. Tu poslední větu prosím berte s nadsázkou.

[hana-code-insert name=’etarget‘ /]

zdroje: Facebook, volně dostupné zdroje

[nggallery id=2]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno