Josef Rychtář u soudu

Josef Rychtář u souduNekonečná fraška soudních stání s Josefem Rychtářem st. má za sebou jeden z dalších dílů. Josef Rychtář st. se měl před soudem obhajovat už ráno v 9 hodin za porušení domovní svobody. Čin se měl stát v létě loňského roku, kdy Zdeněk Macura zachraňoval zčucíkovanou Ivetu Bartošovou „luxusní“ dovolenou v Itálii s igelitkou a plavkami naruby. Josef Rychtář  st. měl při hledání oné křehotinky vstoupit mimo jiné i do obytného domu v Líbeznicích který je ve vlastnictví jeho soka v lásce Zdeňka. Hned v prostoru chodby soudu se strhla hádka mezi Zdeňkem Macurou a Josefem Rychtářem. V tomto případě právě první jmenovaný vyrazil do útoku a Rychtáře nazval špinavým hovadem. Rychtář požádal Macuru aby se choval slušně a nikomu nenadával do hovad. Ten vzápětí svůj smysl pro slušnost  u druhého stání které bylo naplánované na  12:30 porušil,  když jako velká voda vlítl na chodbou soudu a bez jakýchkoliv příkras všechny nazval idioty včetně tam stojících policistů. 

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Druhé stání kterému předsedala ta samá soudkyně paní JUDr. Dana Haňková nabralo jiné obrátky. Jednalo se o  řízení Josefa Rychtáře st.,  za napadení své ex manželky Dariny Nové v létě 2012. Už při výpovědi svého syna Josefa ml., Rychtář starší teatrálně opustil jednání soudu a s ocáskem mladším synem Honzou  se ukryl v prostorách WC jakože brečet.  Po výpovědi Josef Rychtář mladší okamžitě opustil budovu soudu a redaktoři marně čekali na jeho návrat. Nám se s Josefem mladším podařilo mluvit těsně před pojednáváním a řekl, že nebude čekat na rozsudek ani poskytovat médiím žádné rozhovory. Vše co chtěl říct už řekl a vyjadřovat se dále nechtěl. Herecké výkony Josefa Rychtáře staršího však nekončí. Po výpovědi soudního znalce, který posuzoval zranění Dariny Nové se ostře obul i do něj  a obvinil ho, že všechno dělá od stolu a počítače podle fotek. Soudkyně hned pana Rychtáře upozornila, že to jak se dělal znalecký posudek se probíralo ve chvíli když opustil jednací síň a není potřeba se k tomu vracet. Soudní znalec nakonec popřel že by si Darina Nová mohla způsobit zranění pádem, nakolik tam nejsou další faktory které jsou u pádu obvykle, zejména pohmožděniny vystouplých části těla a další. 

Josef Rychtář st. působil celou dobu komickým dojmem hlavně ve chvíli když byl soudem upozorněn na to jak se chovat. Paní soudkyně mu vysvětlila, že když mluví ke svědkovi nemusí stát a může sedět, naopak stát musí pouze v případě když promlouvá k soudu. Rychtář zřejmě pochopil celou situaci jinak a stačil pohled na soud a hned se zvedal a zase s dalším pohledem na svědka usedal. Jojo efekt v jeho podání zcela jinak. Po vyslechnutí svědků zejména z policejní jednotky která v ten den na předvolání zdravotníků dorazila a dispečera Policie ČR se nedělo nic zvláštní až na fakt, že jeden ze zasahujících policistů v domě v Říčanech označil Josefa Rychtáře jako člověka, který měl vypito a byl arogantní. Své tvrzení  podle čeho to poznal označil jako dlouholetou zkušenost. Rychtář v tu chvíli okamžitě požadoval vysvětlení dle čeho se mu zdálo že má vypito. Soudkyně však svědka zastavila a řekla mu že nemusí odpovídat a pocit proč si to myslel a z jakého důvodu už jednou soudu sdělil. 

Nakonec Rychtář starší požadoval předvolání dalších svědku jako například jeho syna Honzu s odůvodněním že žije s nimi v trvalém bydlení. Po desetiminutové pauze soud návrh na doplnění dalšího svědectví zamítl jako nepodstatné. V době pauzy naopak Josef Rychtář st.před kamerami označil svou manželku jako násilníka s tvrzením že jej napadla nožem a měl několik ran bodnutím.Posledním svědkem byl vyslechnut bývalý zvukař Ivety Bartošové Stanislav Lysy, který společně s Josefem Rychtářem navštívili bydlení v Líbeznicích. Za svou výpověď si zřejmě zaslouží návrat k místu zvukaře 😀

Soud odročil soudní stání na 7. května ráno v 9 hodin místnost číslo 8 v přízemí téhož soudu. Požadoval opakovaně vyslechnout zejména ex manželku a právního zástupce a jednu svědkyni. V té chvíli Josefa Rychtáře chytl amok a osočil se na soudkyní s tím, že povolila státnímu zástupci svědky a jemu ne a že vše požene k Ústavnímu soudu . Josef Rychtář zřejmě nechápe posloupnost soudu a kam může svou stížnost předeslat. Nakonec aby tomu nebylo málo nařkl soud z podjatosti a tedy 7. května se bude řešit zejména podjatost soudu. V případě, že jeho námitka nebude shledaná jako oprávněná věříme ve spravedlnost a  paní soudkyně to osladí Josefu Rychtářovi. 

Po skončení celého soudního stání Josef Rychtář st. nadšeně zařval a jdeme na pivo. Charakter.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

2 KOMENTÁŘE

  1. Ty kreténe najdu si tě. Tvoje matka jednou mrdala stejného čuráka jako vyrostl z tebe. Se podívej na sebe špíno jedna bezpáteřní. Do života cizích lidí je ti hovno šmejde.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno