Josef rychtář versus TV Pětka

Josef Rychtář samozvaný ochránce Ivety Bartošové, v současné době její milenec, PR manažer a evidentně člověk, který ji táhne ke dnu, bojuje s televizi Pětka.

Tento článek nebude článkem v pravém slova smyslu, bude to o mých pocitech a mém vidění celé situace. Protože je hodně těžké k tomu postavit nějaký objektivní náhled na celou věc, bude napsaný s nadsázkou a humorem. Bohužel u této dvojice to ani jinak nejde. A popravdě, ta dvojice už může  konkurovat pouze silvestrovskému sestřihu.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Komediální divadlo manažera Ivety Bartošové, se rozehrálo v podstatě už na živém přenosu v neděli, kde nepřímo Josef Rychtář naznačil, že se jedná o poslední výstup Ivety naživo. Zřejmě už v té době plánoval rozehrát velikou hru vůči mecenáši a dobrodinci, který Ivetě nabídl šanci vrátit se zpět. Rychtář,  kterého s oblibou na sociální síti nenazvou jinak, než de la Lidl a kterému se hroutí cela původní bezpečnostní firma, je s nervy zřejmě v kýblu. Kdo už by si nechal zabezpečovat hlídáním nějaký objekt právě od něj, když sám není schopný uhlídat Bartošovou, před alkoholem a prášky. A to s ní tráví maximum času. Pepé coby manažer opravdu není schopný cokoliv vyřešit. Přesto se rozhodl pro ten nejsilnější krok a to zaútočit na televizi Pětka. Celá šaráda, tak nabývá nevídaných rozměrů. Pepa de la Lidl vyhrožuje právníkem, ohání se smlouvou, nezaplacenou finanční hotovostí ze strany televize za výkon Ivety, a zadržováním Ivety..někde, kdesi mimo dosah…podobnost s pánem Josefem Fritzlem z Amstettenu čistě náhodná. Mimochodem možná by bylo vhodné od televize Pětka, prozkoumat smlouvu o vytvoření výkonu a udělení licence, jestli je tam uvedeno, že má i mluvit – evidentně by tak porušila smlouvu, poslední dobou s mluvením, její bláboly nemají nic společné.

Josef Rychtář se soudí s televiziTakže stručně napsáno a shrnuto, Pepa de la Lidl zaútočil ve vysíláni Televize Prima na Pětku, že nic nebude a hotovo. Iveta prý nedostala zaplaceno, naopak Pětka se brání, že mají zaplaceno vše. Koncert s jejím velkým návratem je asi v nedohlednu a zřejmě se ani konat nebude. Rychtář se ve všech „protivných bulvárech“, které tak nenávidí, vyjadřuje na adresu televize, dosti nevděčným způsobem, ale s televizí jednat osobně nechce. Navíc Ivetu zavřel a nemůže dávat jakékoliv vyjádření. Podobnost s umíněným Josífkem je opravdu naprosto náhodná. Co touto věcí sleduje? Vytřískat více peněz z televize? Nebo tuší, že větší ostudu po Páskovém kasínu by Iveta udělala už a jen, pouze v Lucerně? V místě, kde takovou komedii ještě nikdy nikdo nezažil? Jak řekl v jednom z dílu Iveta živě sám guru Ivety pán Josef na otázku, kterou mu nikdo nikdy nepoložil- já bych si dovolil odpovědět za pána redaktora – já pouze doplním že bé je správně. Evidentně největší chybou bylo udělení této funkce sedlákovi z Hradce. Jednak vůbec neví co to obnáší a nedokázal by produkovat nebo manažovat Gejšu, natož takovou „hvězdu“. Jednak člověk se musí umět chovat a přemýšlet, co zjevně této osobě zcela chybí.

Iveta ovšem taky není jen tak nějaká rádoby hvězda, která občas i přemýšlí. Po tom jak odhodila asi jednu z největších hvězd svého návratu v Lucerně Michala Davida, kterému v přímém přenosu sdělila, že se vetřel, tak si vlastně se saxofonem, svůj návrat moc nezabezpečila.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Celá situace spustila vlnu zábavy jak na adresu Josefa Rychtáře, tak Ivety. Jediná Pětka v tom všem zatím zůstává v klidu a s podporou lidí tak  čeká každým dnem co se zase stane. Bohužel na duo Rychtář-Bartošová po tom všem, ani není co dalšího vymyslet, přesto není nouze o vtipné a úsměvné články, nebo komentáře.

V tomto kontextu si dovolím jen pár připomínek k celému jejímu fanklubu. Komentovat osobu po osobě je zcela zbytečné. Je to jedna skupina lidí, co jsou na tom zřejmě asi podobně jako Iveta. To, že koncert nebude, jim asi nikdo do hlavy nedá, to že si myslí, že bude, jim asi nikdo z ní nevytluče. I přes všechno co se tady děje, zatemněné hlavy a myšlení dávají vinu pouze a jen pánu Měkotovi. Po několika týdnech vytahují na světlo články, kde je informace o pozastavení peněz pro televizi Pětka. Články, které tady kolují už několik týdnů, píšou o tom všechny deníky, mluví se o tom v televizi. Tady je aspoň vidět, v jakém nebezpečném a zatemněném světě dokáže žít člověk, který je z hlediska psychologického přinejmenším fanatikem. Nic kolem nevidí, neslyší, jen ten svůj idol.

Já osobně jsem pro aby se Lucerna nekonala? Důvod? Myslím, že na podobné pořady s nečekaným koncem je času dost i na silvestra. Bude to opravdu příhodnější. A myslím, že je nejvyšší čas aby si konečně nabila hubu tak, že opět půjde po díře ve zdi hledat kuchyň na smeťák. Potřebuje to. A nejlepší bude, když už zůstane tam, kde byla poslední rok.

Věřím, že na to kouká i pan Sidovský, který ji z marketingového hlediska a čistě z kalkulu, na televizi Barrandov udělil cenu návrat roku. A až to bude příhodné,  tak se bude v hrobě otáčet, co za kravinu v té době vymyslel. Televizi pětka přeji hodně síly, hodně silných chlapů při stěhování kuchyně a taky ten nejlepší silvestrovský pořad se záběry Ivety živě, neživě co nikdy nebylo možné vidět.

[hana-code-insert name=’etarget‘ /]

zdroje: facebook , volně dostupné zdroje

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

9 KOMENTÁŘE

  1. S článkem na 100% souhlasím. A jestli si někteří tak moc přejí, aby se koncert uskutečnil, tak bych doporučila jim vyhovět. Posléze by snad přestali osočovat i slušně píšící diskutéry, kteří mají na Bartošovou objektivní pohled.
    I když trochu je mi líto, že „Iveta živě“ skončila. Byla to zábava.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno