Josef Rychtář brečí

ubrečený RychtářJosef Rychtář pečovatel, kuchařka, uklízečka a PR manažér padlé hvězdy Ivety Bartošové je najednou bez práce. Odešla mu jeho milovaná, nemá se už o koho starat a dokonce ani Gejša Ivetin pes k němu už nechce jak přiznal pro deník extra.cz. Na tom by asi nebylo nic výjimečného v  současném stavu jeho svěřenkyně, kdyby neodešla přímo s jeho největším sokem v lásce Zdeňkem Macurou. To je asi jeho největší prohra mimo to, že Ivetu vidělo v jejím stavu už několik milionu lidí jak v Čechách tak na Slovensku a dalších zemích. Ivetu zbídačenou, vyhublou  trosku, která  „s potem na zádech“ se s tíhou dobelhala k autu a nebyla schopná artikulovaně vyslovit ani jednoduché slovo „NE“, když Macura prosil novináře o zastavení kamer.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Největší překvapení však nastalo po útěku Ivety, kdy se Josef Rychtář zachoval opravdu jako největší hyjena  této společnosti. Nejenže celou noc hostil štáb portálu extra.cz v „Ivetině haciendě“, kde nemá jakékoliv právo kohokoliv bez svolení majitelky zvát. Z etického a lidského hlediska navíc pošpinil všechny kolem a mimo jiné nenechal suchou nit ani na své ex manželce a vlastním synovi. Celou komediální akci, kterou ve svém videu zveřejnil portál extra.cz zahájil tragickým obličejem, pláčem a vyčítáním všeho a všem kolem. Ani jednou nedokázal přiznat  co si celá společnost  už dávno myslí a zveřejňuje  ve svých příspěvcích na sociálních sítích a to že akceptoval alkohol a prášky u Ivety. Výsledek byl jednoznačně vidět a rozhodně to nebyla otázka posledního dne. Jaké pak asi budou mít  spaní známí lékaři Josefa Rychtáře? Kde a jak mohl někdo zabezpečovat prášky osobě, která dle všeho sotva byla schopná zajít ke dveřím pro poštu v tomto stavu natož ke svému lékaři?

Josef Rychtář se neštítí ničeho. Od všeobecných vyhrůžek právničce doktorce Sedloňové za který obdržel flastr v podobě újmy čtvrt milionu, exmanželce, kamarádce exmanželky, Zdeňkovi Macurovi, redaktorům bulvárních medii se v tomto videu ostře obul i do svého syna Josefa. Pravda je však totálně někde jinde. Ale v této chvíli potřebuje Josef kopat co nejvíce kolem sebe. Jak bude celá kauza pokračovat ? A proč Josef prolil slzy pro někoho, kdo je alkoholik a nemocný člověk jak potvrdil? Jednoznačně to nebylo nad těžkým osudem Ivety a její ztrátou. Josef si uvědomil vážnost situace. Iveta je totiž v rukách člověka, který před několik dny podal na jeho osobu trestní oznámení za domácí násilí. A tomu hraje do karet nejen to, že se z větší části potvrdila špatná kondice Ivety, ale i to, že ji má Zdeněk Macura ve své moci a Iveta tak bude moci bez obav o svou osobu konečně říct pravdu. Co z toho vzejde je asi každému jasné a Josef se vrátí tam, kde jako kluk jednou skončil. Na krku má totiž několik dalších oznámení a soudních jednání, které mu rozhodně v tomto nepomůžou.

Celá veřejnost se ostře obula do Josefa Rychtáře na facebooku. Jejich slova lze jen těžko zformulovat do jedné věty, několik názoru vložíme ve zkratce:

Rychtář totální je sračka chlap,daleko větší sračka než ta ubohá Iveta,všechny okolo sebe chce mlátit a pak si nechá ukrást princeznu Macurou a ještě se rozpláče –  největší hovado jaké tahle zem na svých bedrech táhne – neskutečně silný křupan, takhle se snad nechová nikdo na světě jako on..

Poslední video je z dílny blesk.cz, kde si Josef Rychtář jednoznačně uvědomuje vážnost situace a kroků, které by Iveta mohla udělat v jeho neprospěch, proto ji dokonce navrhl, že pokud jej požádá je ochotný ji odpustit. Zároveň dodal  „Nevím, zdali pan Macura bude natolik fundovaný a silný člověk, aby ti dokázal v tom tvém problému pomoci, protože pokud ty nebudeš mít vůli, tak ti nepomůže nikdo na světě, žádné léky, žádný lékař. “ V této chvíli je jeho vyjádření spíše pro pobavení, nakolik všichni měli možnost vidět, jak  jeho fundovanost Ivetu vyléčila.

 

Samozřejmě nebyla by fraška Josefa Rychtáře kompletní kdyby nezatáhl do celé kauzy taky matku Ivety Bartošové a jejího odebraného syna Artura, který prostřednictvím Josefa Rychtáře prý poslal vzkaz, že od matky odjíždí navždy.

Iveta Bartošová tedy ani pod vedením Josefa Rychtáře svůj návrat neustála. Josef Rychtář se bojí, že Iveta řekne konečně pravdu a proto prosí o návrat. Zdeněk Macura má v ruce největší trumf a to Ivetu, která zjevně bude ublížená jako po ostatní roky u jiných partnerů co mu rozhodně přidá na slávě. Co lze tedy z toho očekávat:

  1. 1. Iveta konečně bude vypovídat a opět jednoho ze svých partnerů potopí
  2. 2. Josef Rychtář dostane co si zaslouží a příchod do věznice bude přenášet v přímém přenosu i ČT1 (jediná televize, která si jeho mediální výstupy zatím nechává unikat)
  3. 3. Zdeněk Macura konečně se svou láskou bude ještě více bojovat proti násilí na ženách
  4. 4. Oficiální fanklub Ivety Bartošové už jeho správkyně Renáta Musálková nikdy neobnoví, nakolik konečně pochopí i když to není zcela jisté.
  5. 5. Policie v Uhříněvsi po dlouhé době povolí zaměstnancům z důvodu menší trestní činnosti dovolené.
  6. 6. Exekutoři si konečně smlsnou na haciendě Ivety v Uhříněvsi i přes všechny ubezpečení Josefa, že se mu podařilo vše zaplatit (stačí se podívat na katastr) a podílu Josefa na domku v Uhříněvsi nakolik nebude mít čtvrt milionu, protože jeho hvězda už nezazpívá ani v nádražní restauraci.

V této souvislosti nám jen přijde nutností Josefa Rychtáře upozornit na jednu chybu. Pro deník extra.cz sdělil následující památnou větu: „Kdybych měl udělat bilanci, co jsem dokázal, tak jsem nedokázal nic . „ Naopak Josefe, dokázal jste si rozbít rodinu, včetně dětí a pošpinit ji. Dokázal jste urazit desítky, stovky lidí. Dokázal jste Ivetu svou velikou oddaností a lhaním přivést tam kde je teď. Dokázal jste, že jste větší komediant než by kdokoliv myslel.

Ale hlavně jste dokázal to….že patříte tam kde v nejbližší době doufáme  budete. 

V události posledních minut sdělil deník extra.cz informaci, že Josef Rychtář podal na Zdeňka Macuru trestní oznámení na místním oddělení policejní stanice v Uhříněvsi za únos a omezování osobní svobody. Nezapomněl dodat  „že Macura využil toho, že Iveta byla pod vlivem návykových látek, a tak měla omezené vnímání.“ Takže pro Josefa asi nic nového 🙂 jen bod 5 z toho co lze v nejbližší době očekávat bohužel pro policejní stanici asi budeme muset vymazat 🙁

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

ZDROJ: extra.cz, youtube.cz, blesk.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno