Iveta Bartošová

Iveta BartošováIveta Bartošová společně se svým parohatým snoubencem Josefem Rychtářem a skupinkou pololegálních lidí na statku v Uhříněvsi opravdu dokáže překvapit každým dnem. Statek jen proto, že tolik hovězího se na jedné hromádce jen tak nesejde. Trestní oznámení se předhazují po jednotlivých odděleních Pražské policie jako kdyby se mělo jednat  o cílenou propagandu komunistického režimu na kontrolovaný sběr papíru. Navíc z Itálie se k nám valí další vlna těchto oznámení. Potopa opravdu hovno. Omlouvám se všem, které táto živelní pohroma postihla, ale co je to proti chudáčkovi Ivetě Bartošové, která každým dnem vyjde s píčovinou ještě vetší kdy už se zdá. že další a větší ani není možné vymyslet.

V ulici U Říčanky to vře jedna radost. Omezenost jednotlivých výstupu této „rádoby“ zpěvačky v současné době spíše sitcomove umělkyně  převážně TV Barrandov, Prima a Uhříněvská obecní se mění ze dne na den. Nevím kdo z toho dua je větší kokot, ale v podstatě to neví ani národ.

Iveta v poslední době mele jednu přes druhou, evidentně ji v tom statečně kontruje její budoucí manžel, když bůh dá odsunut v blízké době na detašované pracoviště Plzeň Bory, Josífek. Poslední prohlášení ale nemá obdoby.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Jak sdělil deník blesk.cz Iveta měla být v po únosu do Itálie rozebraná na náhradní díly? A já se ptám na jaké? Co je na její osobě ještě zdravého a dalo by se to použít? Nohy? V bývalé televizi pětka a dokonce i na Barrandově jsme měli možnost vidět v jakém stavu jsou hlavně její chodidla, případně nehty. Nohy se tedy dají  použít pouze jako podpěra na rajčata a dva významy by to zcela určitě mělo. Jednak by se pravidelně přihnojovalo a jednak by tyto kolosy mohli sloužit jako zábrana proti větru. Játra tady raději ani nebudeme připomínat, jako přírodní památka obdoba anglického Stonehenge by se celkem dobře vyjímala přímo na Praze 5, která je známa svou kamennou výzdobou „vkusných“ květináčů na stromy :-D. Mozek je zralý leda tak do lihu s předpokladem do budoucna sloužit na výzkumné účely, ale takový odborník se ještě nenašel aby tuto nepochopitelnou hříčku přírody prozkoumal a hlavně pochopil. Kosti jsou nedostatkovou surovinou, bohužel masokostní moučka se musí obejít a nebude obohacená o vitamín B protože její skelet obsahuje hodně železa, zejména šroubů a drátku v horní části. Ono taky rozdělování kostí po dokonalém srůstu není žádná sranda, hlavní je, že je možnost to na někoho hodit a dělat další rok unavenou trpící expěnici s možností věnovat se svému posledních 10 let asi nejoblíbenějšímu koníčku – gaučinku.

Obvinění které vrhla na Macuru je spíše úsměvné: „Netuším, co mi přesně Macura dával, ale byl to nějaký plyn, který používají sektáři. Tím mě omámil, aby mě dostal do auta. Ten plyn mi vzal paměť,“ pokračuje deník blesk.cz. Milá Iveto, ten ti nevzal pouze paměť, ale bohužel i ten zbytek rozumu co jsi, všichni sborem doufáme  ještě měla. Vzhledem k tomu, že jsi ze statku v Uhříněvsi odcházela jaksi nemile mokrá, bylo by možná vhodné se zamyslet, jestli tím plynem třeba nebylo něco, co se občas v kalhotkách vyskytne když vypoví nějaké to svalstvo, které to normál lidem udržuje na místě. Jestli to lze použít i v sektě si netroufám potvrdit, nakolik podobnou zkušenost mám pouze u velkého anglického Mastifa, který zrovna nepatří k žádné sektě ale je pravda, že jsem den nechodila a ležela v mdlobách na žiňěnce:-D

Naší republikou oběhla zpráva, že dokonce její parohatý milenec je srovnáván s bývalým prezidentem Václavem Klausem. Asi míří přeci jen výše než se dalo čekat. Jednu věc mají v podstatě společnou a v jedné se totálně odlišují. Tou první je, že mají zálibu v kradení per, nejlépe co nejdražších. Tou druhou je odlišnost v tom, že Václav nahodil parohy své manželce s letuškou, kdežto Rychtář je obdržel jako dárek . Nejhorší na tom je fakt, že parohy dostal od svého úhlavního nepřítele Zdeňka Macuru.

Zdeněk Macura je jeden z podobných případů, kdy je potřeba otevřeně přiznat, že jako nejlepší zlo by v tomto případě byla  společná hromádka všech tří na statku v Uhříněvsi. Protože svým jednáním se nejenže nijak neodlišuje od Josefa nebo Ivety, ale vhodně tuto dvojici zcela krásně doplňuje. Jak jinak je možné nazvat to, že nám dnes do redakce přišel email kdy vyzývá všechny média na hojnou účast, protože ve tři hodiny bude podávat už asi milionté trestní oznámení na Pankráci?  A kdyby to náhodou nikoho nenadchlo, tak ještě dodal, že by rád poté navštívil Ivetu. Macurovi zřejmě neunikl fakt, že se v posledních dvou dnech v televizi vůbec neviděl. Vážený pane Macuro, popravdě na vás a vaše teatrální umíněné výstupy seru. Psychologický rozbor této trojky je nad mé síly.

Takže co dnes můžeme očekávat? Josef Rychtář bude jednoznačně  předesílat ve VIP. Od doby „nebohé“  Špillarové  která evidentně neunikla několika měsíčnímu lhaní o dobrém ba až výborném stavu pěnice zatím co ona potají a v křečích hledala tubus s čistidlem na okna je vše jinak. Už nějakou dobu nám nepíchá pozitivní dávku jako soukromá redaktorka uvedeného páru  z prostředí statku. Po Karlovarském festivalu kde byla odsunuta je v nedohlednu a v podstatě je to asi nejlepší řešení které mohlo nastat. Opět  se určitě dočkáme  jiné taky tak dobré redaktorky 😀 Poslední dobou to na Primě hází opravdu na ty ještě odolné redaktorky, které jsou schopné udělat rozhovor a pak ováté oparem krásného dne padnout s trojkou v žíle na chodník.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Zdeněk Macura se konečně uvidí v televizi, protože jej zachytí kamera jak ujíždí autem od statku v Uhříněvsi vysokou rychlostí, když ve vratech spatří hlavního baču Rychtáře.

Iveta Bartošová očistí rybu, smrad jako smrad, a na oficiálním fanklubu jejich stránek v souladu s vyjádřením služebné ze statku bude uvedená pouze její pracovní činnost. Tedy čištění ryby. A všichni sborem budeme opět vyjadřovat hlubokou poklonu, že už dvě celé minuty neměla nic v hubě a je celkem zdravá a krásná a vůbec není oteklá a práce ji šlechtí.

Myslíte si po přečtení tohoto článku že mi jebe? Ne opravdu nechci do Uhříněvsi,  děkuji.

Omlouvám se občanům Uhříněvsi, tady tato nemoc je pouze ve statku. Obyvatelé jsem měla možnost poznat osobně a jsou to příjemní lidi, kterým nezávidím tuto sešlost v jejich sousedství.

Zdroj: Foto: Antistránky Ivety Bartošové


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

5 KOMENTÁŘE

  1. Super článek. A 100% pravdivý. A jak vidím už tu zase nějaký ocas vyhrožuje embargem. No embargo v podání dua komiků vypadá asi tak, že plácají do médií denně jednu pakárnu za druhou.

  2. Chtěl bych předeslat, že Vaše osočování bude již brzy ukončeno. Já ani Iveta se Vám zpovídat nebudeme, uvalujeme embargo na všechny informace a jestli si nedáte říct, budete pikat jak pika.

  3. No jestli si to přečte Rychtář a Macura tak se obávám že budou padat další trestné oznámení 😀 Jinak klobouk dolu,článek fakt super 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno