kuchyňská linka

Rekonstruujete byt a přemýšlíte, jak bude vypadat vaše nová kuchyně? Chcete něco moderního, ergonomického, designového a přitom jednoduchého a cenově přijatelného? Nebo plánujete byt pronajímat a bojíte se, že vám dražší vybavení nájemníci zničí? Skvělou volbou jsou blokové kuchyně, kompletní řešení i do těch nejmenších prostor, za skvělé ceny.  

Kuchyňské bloky zvané také blokové kuchyně, navrhují odborníci tak, aby se vešly i do malých bytů a přitom jim nechybělo nic, co má pořádná kuchyně pro každodenní vaření i pečení mít. Kuchyni zakoupíte již hotovou a doma ji jen smontujete a vybavíte spotřebiči. Vyrábí se od délky 180 cm, takže představuje řešení i do malých bytů a garsonek.

Výhodou blokových kuchyní je také to, že jsou většinou skladem a můžete je mít doma třeba do týdne, což oceníte i v případě, že na novou kuchyni spěcháte.

Bloková kuchyně v rovném i rohovém provedení

Blokovou kuchyni si můžete vybrat v rovném i v rohovém provedení. Záleží jen na možnostech vašeho prostoru. Rovné kuchyně se hodí do malých bytů, i do panelových domů. Rohové kuchyně zase využijete tam, kde máte k dispozici volný kout.

Oba tvary navrhují odborníci tak, aby měly logicky rozdělené části na přípravu pokrmů, jejich tepelnou úpravu, dostatek prostorných kuchyňských skříněk pro skladování potravin a samozřejmě také nachystaná místa na všechny spotřebiče, které používáte. Blokové kuchyně jsou zkrátka designované tak, abyste se v nich cítili příjemně.

Kuchyňská linka z lamina

Materiálů na výrobu kuchyňské linky existuje celá řada, vysoké popularitě se v dnešní době těší lamino. Lamino je oblíbeným materiálem pro svou odolnost proti oděru a vlhkosti, se kterou se v kuchyni díky vodě a párám potýkáme neustále. Je levné a velmi dobře se udržuje. Může z něj být korpus kuchyňské linky, výjimkou nejsou ani skříňky z lamina.

Blokové kuchyně většinou nejsou vybavené spotřebiči, ale počítají s nimi, nechybí proto třeba skříňka, do které můžete umístit myčku. Pokud ale myčku neplánujete, skříňka se promění v úložný prostor.

Populární šedá a bílá

Blokové kuchyně se vyrábí v různých barevných provedeních, ale nejpopulárnější je jednobarevná pracovní deska v matném provedení, nejčastěji v šedé. Přední strany kuchyní jsou naopak oblíbené ve vysokém lesku a v bílé barvě. Díky tomu působí čistě a prostorně, navíc je větší pravděpodobnost, že se takto neutrální barvy budou líbit i případným nájemníkům. Blokovou kuchyní zkrátka neuděláte chybu.

kuchyňská linka
Kombinace šedé a bílé patří mezi populární kombinace. Kuchyně Emila, JENA NÁBYTEK

Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno