regály

Mít doma sklep je naprosto skvělé. Právě tady se totiž dá uskladnit spousta různých potravin a jiných věcí, které jsou v domácnosti zapotřebí. Ideální je sklep především pro uskladnění zavařenin, brambor a další zeleniny. Hodně důležité je mít právě tuto místnost precizně uklizenou a uspořádanou. Že sklep máte, ale příliš se vám do nějakého velkého úklidu nechce? Pak určitě nezoufejte a pořiďte si elegantní kovový regálový systém. Právě on to zvládne bez jakýchkoli problémů. V čem jsou jeho hlavní přednosti? Nepřestávejte číst, prozradíme vám to.

Maximálně bytelné řešení

Moderní kovové regály jsou poměrně tenké a skladné. Na první pohled by se mohlo zdát, že toho příliš nevydrží. Opak je ale pravdou. Jsou velmi bytelné a dokážou unést klidně i 300 kg. Záleží jen na tom, jaké regály si vyberete. Nosnost začíná na nějakých 100 kg. Volit je možné klasické šroubové nebo bezšroubové varianty. První si postavíte velmi jednoduše pouze s tím, že využijete jednoduché základní montážní nářadí. Druhé se dají bez potíží složit klidně i ručně. Stačit vám budou jen dvě šikovné ruce a trocha přemýšlení. Návod je ovšem v balení, takže žádný strach. 

Vydrží prakticky navěky

Tím si můžete být jistí, kov je velmi pevný materiál, který se jen tak nezničí. U moderních regálů se fakticky nesetkáte s žádnou korozí, jež bývala u těch starých standardní záležitostí. Situace je dána i tím, že jsou regály povrchově upravené práškovou barvou. Ta zajistí mimo jiné také unikátní vzhled celého regálového systému. Vypadat bude naprosto skvěle.

Nakoupíte si pohodlně online

Jednoznačně. Pro regály už není zapotřebí mířit nikde do velkých supermarketů nebo jiných prodejen. Pouze se podíváte do nabídky společnosti Majster Regál a vyberete si variantu, jež vám bude vyhovovat. Kovový regál do vašeho sklepa tady seženete ve spoustě variací.  


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno